Selçuk Belediyesi’nden çocuklara sanat ve spor dolu etkinlikler

Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi yaz kursları kapsamında satranç, resim, gitar, keman, bağlama, klarnet ve ney kursları veriliyor. Belediye ayrıca yüzme havuzunda 7 -12 yaş grubu çocuklar için yüzme kursu da açacak.

Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler için son tarih 6 Temmuz 2018 olarak belirtildi. Kurs başvuruları Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’ne yapılacak. 18 yaş altı kursiyerler başvuruları velileri ile birlikte yapacak.

Selçuk kent merkezinin yanı sıra mahallelerde yer alan hizmet birimlerinde de (satranç hariç) açılacak olan kursların gün ve saatleri gelen taleplere göre belirlenecek. Hizmet birimlerinde ayrıca tiyatro ve içerisinde eğitsel faaliyetlerin yer aldığı kitap okuma kursları da düzenlenecek. Verilecek kurslarda Kültür ve Sanat Evi Kursları eğitmenleri ve Selçuk Belediyesi çalışanları görev alacak.

Açılacak kültür ve sanat kurslarının yanı sıra Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzu’nda 7 -12 yaş grubu çocuklar için yüzme kursu açılacak. Yüzme kursu için kayıtlar Selçuk Belediyesi Hizmet Binası Zemin katında İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından alınacak.

Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nden ve 0 232 892 95 92 telefon numarasından alınabiliyor.

Bir cevap yazın