OSBhaber.com yayın yaşamına başladı

İzmir’in yeni ekonomi haberleri sitesi OSBhaber.com deneyimli muhabir ve yazar kadrosuyla yayın yaşamına başladı. OSBhaber.com’da ağırlıklı olarak ülke ve bölge ekonomisini ilgilendiren haberler ve Türkiye’nin her noktasındaki organize sanayi bölgelerinden gelişmeler yer alıyor.

Şiir İletişim Ajansı tarafından yayınlanan www.osbhaber.com alan adlı web sitesi, ekonomi, finans ve organize sanayi bölgeleri konusundaki gelişmeleri bir arada toplayarak iş dünyasının en sık kullandığı internet sitelerinden biri olmayı hedefliyor. Sorumlu yazı işleri müdürlüğü ve yayın koordinatörlüğünü ekonomi gazetecisi Murat Şahin’in üstlendiği OSBhaber.com’da, genel yayın yönetmenliği görevini ise gazeteci Burcu Şahin yürütüyor. Sitenin yazar kadrosunda ise Prof. Dr. Yaşar Uysal, Prof. Dr Harun Uysal, Enver Olgunsoy, Alpay Sönmez ve Salahattin Oytun İdel gibi alanında deneyimli ve yetkin isimler bulunuyor.

Gazeteci Murat Şahin, OSBhaber.com’un iş dünyasının tüm gelişmeleri izleyebileceği bir kaynak olacağına inandıklarını söyledi. Şahin, “Ekonomi haberciliğindeki tecrübemizle, OSBhaber.com’u ziyaret eden kişilere yalnızca gerçekten haber değeri taşıyan ve ülkenin ekonomik gündemini tahlil etmeyi kolaylaştıracak haberleri ve köşe yazılarını bir arada sunacağız. Sitemiz bu özelliğiyle hem iş dünyası temsilcilerine, hem de ekonomik gelişmelere ilgi duyan tüm vatandaşlarımıza iyi bir kaynak oluşturacak” dedi.
29 kez okundu.

Bir cevap yazın