26 Kasım 2017 Pazar: 15 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım – onarım – yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 26 Kasım 2017 Pazar günü İzmir’in 15 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Bergama : 12:00 – 16:00 saatleri arasında Ak Atık Kablo Geri Kazanım, Arom Madeni Yağları, Asnur Tatil Sitesi İçme Suyu, Ateş Çelik, Bertaş Madencilik, Çimbeton, Kazılbağlar Tr, Örnek Mavikent Koop, Sındırgıllar Zeytinyağı, Süreyya Demirci, Sevin İnş, Tevfik Adalı, İskele Mahallesi

Bornova: 11:00 – 13:00 saatleri arasında Anbarlar Sitesi, T.Telekom Attm Santral, Yeşilçam Köyü, Efes Çadır, Yeşilçam Mahallesi, Temeltaş, İksaş, Tt Avea Baz İst., Erkoç Kırmataş, Özaltın, Batı Beton, İzbeton, Özaltın İnş, Ambarlar Kavşağı, Burkay İnş, Bornova Belediyesi Temizlik İşleri, 2002 İle 2009 sokaklar ve çevresi

Buca: 08:00 – 13:00 saatleri arasında Menderes Caddesi’nin bir bölümü, 158/1, 317, 296, 159, 159/1, 138, 315 sokaklar ve çevresi

Gaziemir: 08:30 – 14:30 saatleri arasında Özmüş Geri Dönüşüm, Kadem İshak Taş Kırma Tesisi, Ziya Kaya Depo Tesisleri,

Güzelbahçe: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kostali, Mersinli, Yelki Su Pomp., Derya Mahallesi, İşehit Kemal Caddesi, Öz Bilimken Kyk, Çamlıçay yöresi, Özzümrüt Evler Koop, SS Esnaf Sanayi Sitesi

Karabağlar: 08:30 – 14:30 saatleri arasında Zafertepe, Uzundere mahalleleri, 531, 3965, 3965/1, 3965/2, 3966, 3966/2, 3966/3, 3966/5, 3967, 3968, 3968/1, 3, 5, 6, 11 sokaklar, Atak İnşaat Tic., Yaşar Tanrıverdi, Gıyasettin Toksöz, Tırazlı Köyü, İzmir Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Değ. Komp. Fab.

Karşıyaka: 09:00 – 13:00 saatleri arasında Ulvi Başman Sokak, Cemal Gürsel Caddesi ve çevresi

Kemalpaşa: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Armutlu Şehitler, Gültekin Göktürk Caddeleri, Kartal, Feleğen, Fulya sokakları ve çevresi

09:00 – 16:00 saatleri arasında Armutlu Seyfettin Günak, Ali Fehmi Caddeleri, Sarmasık, Manolya, Oya, Demirciler, Uzay, Taşıt, Uçak, Saat, Serin, Çiçek sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Genaral Kazım Karabekir, Seyfettin Günak, Eğitim, Şehitler, Görece, Atatürk, Belediye Caddeleri, Kaptan, Yarış sokaklar ve çevresi

09:00 – 15:00 saatleri arasında Sezai Edis, Behram İsmail Yaran, Ahmet Üreten, Lmc Makina, Mustafa Akdemir, Nifbağları, Bortav, Gürdal Dinç, Fatma Akdemir, Nihat Özgün, Eko Endüstri, Sami Bulut, Mehmet Yılmaz, Mustafa Orhan Erbil, Mustafa Erbil, Nuri Özmutlu, Ayşe Tamtürk, Ege, Tav Hayvancılık, Örge Petrol, Cng Cengiz Gıda, Halil Etkin sulama grubu trafosu, Işık Tavukçuluk, Abdurrahman Kundakçı sulama grubu trafosu, Emin Erol sulama grubu trafosu, Zekeriya Köseoğlu, Işık Tavukçuluk, Işık Tavukçuluk

Kınık: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Deremescit Sokak, Yeni Cami, Mektebi, Rüştüye, Poyracık, Pekmez Pazarı, Dilsiz Dere, Nusret, Ahmet Efendi, Hacıoğlu Mescit, Armutlu, Uzunçarşı caddeleri

Kiraz: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi

Konak: 09:00 – 10:00 saatleri arasında Şair Eşref Bulv., Ali Çetinkaya Buvl, 1434, 1487 sokaklar ve çevresi

Menderes: 09:00 – 17:00 saatleri arasında 119, 112, 108, 106, 105, 104, 116 Sok. Hükümet Caddesi ve çevresi

Menemen: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Buruncuk Mahallesi’nin tamamı, Tuntaş Taşçılık ve çevresi

Ödemiş: 10:00 – 16:00 saatleri arasında Subatan Mahallesi’nin bir bölümü

10:00 – 16:00 saatleri arasında Bozdağ Mahallesi, Büyükçavdar yöresi

10:00 – 16:00 saatleri arasında Karakova Mahallesi’nin bir bölümü

Torbalı: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Sülayman Tüner, Enmersan, Çimbeton Aboneleri

09:30 – 11:00 saatleri arasında Çapak Mahallesi Yolu, 2570, 2594, 2561 Sokakta Bulunan Özel Trafolar, Abra Vinç Özel Trand Yatakları, Ant Gayrimenkul, Avea, Batı Basma Tr, 2 Özel, Batıbasma Arıtma, Cmk, Çapak Koop, İlke Mozaik, İzaks, İzpor, Kesimli Ofset, Mavi Ege, Mehmet Oğlu Gıda, Özgörkey sulama, Özkörkey, Pehlivan Mensucat, Saray Kimya, Yaşarım

Bir cevap yazın