GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 28 Ekim 2017 Cumartesi günü İzmir'in 15 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Bayındır: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çınardibi Mahallesi tamamında Ve Enerji Alan Özel Trafolarda
Bayraklı: 09:00 - 16:00 saatleri arasında 7191, 7192, 7193, 7194, 7194/1, 7195 sokaklar ve çevresi
Bornova: 09:00 - 10:30 saatleri arasında 5373, 5499/1, 5331, 5338, 5366, 5456, 5454, 5460, 5544/3 sokaklar ve çevresi
10:30 - 12:00 saatleri arasında Apdi İpekçi, Caddesi, 5357, 5358, 5359, 5360, 5361, 5362, 5358/1, 2, 5365, 5366, 5368 4046 sokaklar ve çevresi
13:00 - 14:30 saatleri arasında Kıvanç Caddesi, Kemalpaşa Caddesi, 4289, 4289/1, 4291, 4293, 4356, 4359, 4360, 4362, 4364, 4366, 4370, 4374 sokaklar ve çevresi
14:30 - 16:30 saatleri arasında Abdi İpekçi Caddesi, 4137/2, 4139, 4139/1, 4139/2, 4139/34140, 4140/2, 4140/3, 4141, 4172, 4174, sokaklar ve çevresi
16:00 - 18:00 saatleri arasında Enoko Tekstil, Hastunç Metal, Cengiz Yokuş, Ahmet Barsbay, Günak Plastik San., Ümit Doğan, Ersan Plastik, Yersu Yedek Parça, Mehmet Hanefi Kaya, Çankaya Plastik, Gökdere Köyü, Özbek Geri Dönüşüm, Mebruke Sıtkı, Kutlutaş Şant., Bilal Aslan, Nametullah Erdoğan, Deniz Plastik, Som Müh., Mak Elektrik.Oto İnş., Ali Kılıç
Buca: 08:00 - 10:00 saatleri arasında 168, 170, Başarı Caddesi, 47, 160, 48, 179, 176 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 950, 948, 946 Sokak ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 672/8, 672/32, 672/9, 672 Sokak ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 672/10, 689, 672/8, 678/2 Sokak ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında 190/9, 190/6, 184, 191/1, Gazi Osmanpaşa Caddesi Bir Bölümü, 1052, 191/3 sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Olduruk yöresi, Kaynaklar, İZSU, Paşaoğlu Tekstil, Vedat Oğuz Sevilmiş, Zafer Mahallesi, Turgut Özal Caddesi Ve 2335, 2373 Sokaklar Kesişimi, Mehmet Nuri Salman, Bayram Sağlam, Osman Öztürk, Abdurrahim Sincar, Mehmet Çetin Meyve Sebze Ltd.Şti., Botaş
13:00 - 15:00 saatleri arasında 10, 7, 9, 11, 28/9, 3, 12 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında 4/2, 4/1, Erdem Caddesi Bir Bölümü, 8/3, 8/4, 8/5, 8 sokaklar ve çevresi
16:00 - 18:00 saatleri arasında Karayolları Asf.Plent Tesisi, Cam Fabrikası, Bülent Akbörü Soğuk Hava Tesisleri
Çiğli: 09:00 - 17:00 saatleri arasında İes Elektronik Sanayi
Karabağlar: 09:00 - 11:00 saatleri arasında Dostluk Blv., 4095, 4653, 4657, 4703, 4704, 4706, 4707, 4708, 4709, 4711, sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759, 5759/2, 3, 5, 5760, 5760/1, 2, 6, 7, 5761, 5762, 5774 sokaklar ve çevresi
12:00 - 15:00 saatleri arasında 9080/3, 9195/2, 4, 5, 8 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 09:00 - 16:00 saatleri arasında 7475, 7476/1 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Alim Dağhan Caddesi, 6653, 6716, 6715 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında 6715 Sokak ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Paşapehlivan Karaali Caddesi, 7402/1, 7444 /1, 7442, 7402/3, 7402, 7441, 7440 Sokaklar
Kemalpaşa: 05:00 - 15:00 saatleri arasında Armutlu İm, Armutlu Tr-3, 4, 5, 6, 23, Eflantun Saygılı, Aşağı Kızılca Tr, 2, Türkoğlu Demircilik, Uzunyaman, Nuriye Tolan, Aşağı Kızılca içme suyu trafosu, Yunus Erbaş, Halil Çiçek, Aşağı Kızılca Sulama Koop., Ruhi Özen, DSİ Kızılca Özel Kök, DSİ Tr-1 , 2, 3, 4, Orhanlar Palet, Rıza Tezer Demren, Metin Dereli, Mestan Kaynak, Sa, Ha Sabri Ve Halim Alanyalı, Sarılar Gıda, Aşağı Kızılca Tr-1 , Türkel Zeytinyağı, Aşağı Kızılca Tr-3, Kirazlı Yayla Koop., Halil İbrahim Ulusay, Yukarı Kızılca Kök, Yukarı Kızılca Tr tamamı, Bayram Karakoç Sulama Grubu Trafosu, Hasan Ay Sulama Grubu Trafosu, Binali Demirhan, Ali İnce Sulama Grubu Trafosu, Erhan Uğureri Sulama Grubu Trafosu, Kamil Ebrem, Hamza Doğanlar, Ali Küçüker, M. Ali Toker Sulama Grubu Trafosu, Yukarıkızılca Köyü Sulama Kooperatifi, Yukarıkızılca beldesi İçme Suyu, Y.Kızılca Su Koop, Hayrettin Kıran, A. Ali Keskin, Aysel Demirci, Halil Uyar, Havva Kulak Sulama Grubu Trafosu, İsmail Kara, Ali Çınarlı, Hüsmen Şenses, Mesut Günay, Hava Şenliler, Sultan Yeşil, Mustafa Taşkın Sulama Grubu Trafosu, Olcayto Toker, İsa Çam, Fadile Özbay, Halil İbrahim Özışık, Selahattin Çaktuğ, Mehmet Çiftçi, Hüseyin Uyar, Cihat Kora, Hantat Gıda, Armutlu Toprak Sulama Tr-1 Özel, Zehra Atak, Zeynep İşçi, Mehmet Yurt, Fatma Orman, Rafet Karslı, Mustafa Sarıbaşak, Armutlu Toprak Sulama Tr-2, Armutlu Toprak Sulama Tr, 6ö, Neriman Zünbüloğlu, Arif Yılmaz, Kemal Tekin, Armutlu Toprak Sulama Tr-3ö, Ali Atak, Armutlu Toprak Sulama Tr, 4 Ö, Fuat Yazar, Armutlu Toprak Sulama Tr, 5ö, Kenan Yazar, Osman Bakar, Okan Karaboğa, Ali Zöhre, İsmail Armağan, Çiğdem Yüngül, Hikmet Çığlık, Sadettin Sağlam, Zekai Yurt, Kemal Ok, Zübeyit Aras, Osman Ortak
05:00 - 15:00 saatleri arasında Ali Deveci, Mehmet Aybattı, Ören Toprak Sulama Kooperatifi 1, Halil Yetgin, Halil Özışık, Hatice Avcı, Ayşe Kübra Deveci, Ören Sulama Koop, Vural Gürbulak, Mehmet Ali Işık, Gülsüm Topkorur, Murat Akkaş, Atila Ertem, Bahri Görücü, Karabey Çevikdil, Adem Yılmaz, Zafer Kaplan, Mario Giovanni Sponza, Yunus Yüksel, Ören Tr-1 Kök, Ören Tr tamamı, Işık Tarım, Müfetder Taş, Yiğitler Tr tamamı, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Bağyurdu, Hatice Dinçer, Antepli Zeytinyağı, Üçler Gıda, Halilbeyli 15.8 Kök, Azize Sultan, Kutlusan Organik Tarım, Mahmut Sönmez, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Tr-1 , Sarıçalı Köyü Sulama Kooperatifi, İZSU Sarıçalı İçme Suyu, Hamzababa Köyü Tr-1 , Gökçeyurt Köyü Tr-1 , Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt Köyü İçme Suyu, Canözler Yem, Yeşilyurt Köyü Tr-1 , Zeamet Köyü Tr-1 , Yıltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Tekinler Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Parsa Tavuk, Orka Tarım, Güler Polat, Cengiz Helvacı, Osman Ekin, Tamer Özkan, Armutlu Tr, 24 (YATIRIM Rezerve), Aşağı Kızılca Tr, 4, 5, Yukarı Kızılca Tr, 5, 6, 7, Halilbeyli Tarımsal Kalkınma Koop., Kemal Teoman Tr, Bülent Yetkin Tr, Atan Makina, Ayşe Özışık, Nurten Öztap, Kadesan, Batıçim, Mehmet Özkan Depoları, Akantus Ahşap, Ydç Metal Makina, Star Yağcılık, Ege, Met Kağıtçılık, Öngün İnşaat, Dikkaya Su Kontrol, Mevlana Kuruyemiş, Smart Makina, Contec Makina, Sakaoğlu Lojistik, Etçiler Etmamülleri Fimar Gıda Sanayi, Defne Dış Tic., Ayşe Gedik, Hemsi Tarım, Kutlutaş Kafes Hayvancılık, Ertan Öncü, Nato, Avea İletişim, Ali Keskin, M. Ali Çetin Sulama Grubu, Hasan Büyükkutlu, Mehmet İnce Sulama Grubu, Ahmet Fevzi Karaman, Şahin Uğurlu, Hatice Karamemiş, Vedat Sayın, Hakan Tahtalı Ve Arkadaşları, Şerif Arıkan, Yörem Tarım Ürün, Yüksel Uzun Ve Arkadaşları, Hamza Aslan, Asım Gezer, Maksut Sağlam Ve Arkadaşları
05:00 - 15:00 saatleri arasında Bekamar Mermer, Servet Yaşar, Mehmet Kardeş, Memiş Yürük, Hüseyin Özgür, Mehmet Karaman Sulama Grubu Trafosu, Nezih Mehmet Irmak, Gökhan Apaydın, Kademli Ekipman, N.Özgür, Türelsan Evcil Hayvan, Atiye Çelebioğlu, Şakir Buldan Sulama Grubu Trafosu, Ömer Gündüz, Hüseyin Tanboğa, Gülgün Umur, Mehmet Atbakar Ve Ark, Mehmet Ateş Arsan Ve Arkadaşları, Güllü Göktürk, İbrahim Aslanoğlu Sulama Grubu Trafosu, Nihat Çorum Sulama Grubu Trafosu, Erol Esen, Ali Öztürk, Yüksel Akdoğu, Halil İbrahim Sağlam Ve Ark, Halil Çınar, Şeref Atıcı, Hüsnü Hürsever Ve Arkadaşları, Dinçer Aktaş, Mesut Aydoğmuş, Mehmet Şerif Bacak, İbrahim Vidinli Sulama Gr.Tr, Çamlı Besi, Mehmet Özdemir, Çukurova Petrol, Mehmet Emin Bilen, Ekipsan, Durgu, Ays Prefabrik, Ybs Baskı Ambalaj, Kesimhane Hayv., Hıdır Akdemir, Ayça Akar, Halil Duman, Çiçek Salamura San., Avrupa Namlı Gıda, Mustafa Ortak, Turan Algül Ve Ark, Bülent Demir Ve Ark, Şükrüeser Emel Demirci Hasan Talat Kocageniş Ve Ark, Mehmet Akın E Ark, Turan Cengiz, Hatice Babacan, İsmet Oray Sulama, Ekiz Tav, Bedri Şener, Çiğdem Tuncer Rapunzel, Yapıkredi, Oğuzcan Gıda, Haliç Petrol, Sami Erdoğan Sulama Grubu Trafosu, Bozkurt Tarım, Birpolat Hurda, Mustafa Yavaş, Mehmet Ölmez Benzinlik, Ahmet Çukur Ve Ark, Fatma Fildiş Ve Arkadaşları, Hüseyin İnan Ve Ark, Hasan Çam, İsmet Dağlı Sulama Grubu Trafosu, Yurdakul Alkan Sulama Grubu Trafosu, Mehmet Karabıyık Sulama Grubu Trafosu, Kadir Sezer Sulama Gr.Tr, Hasan Yıldırım 1 Sulama Grubu Trafosu, Hasan Yıldırım Sulama Grubu 2 Tr, Rıdvan Başargel Sulama Grubu Trafosu, Ahmet Dirik Sulama Grubu Trafosu, Kemal Işık Sulama Grubu Trafosu, İsmet Yorgancılar, Efes Tarım, Yakup Tekin Sulama Grubu Trafosu, Ayşe Gürpınar, Amros Makina, Borusan Makina, Arkas Denizcilik, Sütçüler İçme Suyu, Ayşe Gedik, İbrahim Polat Ege Seramik
05:00 - 15:00 saatleri arasında Botaş Boru Hat, Mehmet Özhan Çakır, Kazım Yolcu, Eyyüp Altan, Ahmet Ünsal, Emin Avcı, Armutlu Tr, 7, 14, 17, 15, 21, 22, Neşe Süt, Yasemin Salamura Tr-1 , Ege Bay, Akroya Gıda, Bilcen Gıda, Mateks Tarım, Betasel Mateks, İsmail Önder, Armutlu Top Sulama Kooperatifi., İsmail Kor, Bayteks Tarım Ürünleri, Nurettin İzmirli, Armutlu Tr, 9, Mebant İzolasyon, Rts Beton, Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. Tr-1 , 2, A.Lafont Ve Mahdumları Özel Trakmar Gıda, Agme Gıda, Carl Kühne Fermantasyon, Origanum Gıda, Kalite Baharat, Kükre Gıda, Novem Kimya, Anatolıa Fişek Sanayi, Ergülteks, Ergülteks, 2, Pak, İş Amb., Kırıcılar Dış Ticaret, Gage Otomotiv, Sefa Art Mobilya, Yayse Yay, Abdülkadir Bilgehan Uğuz, Euro Gıda, Teknopet Kök, 2, Sezgintürk Et, Teknopet Kök, 1, Teknopet Plastik Ürünleri Ve Pet Ambalaj A.Ş. Tr, 2, Teknopet Plastik Ürünleri Ve Pet Ambalaj A.Ş. Tr-1 , Sezgintürk Kök, Egesim, Çiçek Salamura, Cuma Tarım, A. Cancan Slm Grb Tr-1 , Kemal Ok, Ünsal Demirci, A. Cancan sulama grubu trafosu 2, Mehmet Kavas, İhsan Uğraş, Eyüp Enser Demir, Samet Çelik, Akif Kömürcü Ve Arkadaşları, Ahmet Karamemiş Ve Ark, Mehmet Ali Uyar Ve Arkadaşları, Talha Orman Ürünleri, Raziye Özkan Ve Arkadaşları, Adnan Ekiz, Cemile Coşkun, Halil Çınarlı, Euro Gıda Arıtma, Atarlar Petrol, Meltem En.El.Ür., Hamza Özcan, Ceyhan Evdüzen, Yasemin Salamura Tr, 2, Rts Beton Özel Tr, 2, Adem Yazıcı Kök, Adem Yazıcı, Pervin Bülbül Ve Arkadaşları, Kemal Türk, Meltem Res, 4, 3, 2, 1
Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi
Menderes: 08:00 - 18:00 saatleri arasında Develi, Altıntepe mahalleleri, Menderes Küçük Sanayi Sitesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Fevzi Çakmak, Atatürk mahalleleri
Menemen: 08:30 - 11:00 saatleri arasında Türkelli'nin bir bölümü, Helvacı, Çavuş Köy tarımsal sulama, Mermerli, Cami Kebir mahalleleri, Pekenti Yolu, KFC Üzüm İşletmesi, Yıldız Mandıra Çolakoğlu Et, Uzman Servis ve çevresi
08:30 - 16:00 saatleri arasında Ayvacık köyünün tamamı
Ödemiş: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Subatan Mahallesi'nin bir bölümü
09:00 - 15:00 saatleri arasında Bozdağ Mahallesi, Gündalan yöresi
09:00 - 15:30 saatleri arasında Çamlıca, Küre, Küçükören, Demirdere, Hamamköy, Güney mahalleleri, GSM operatörleri, özel trafolar ve tarımsal sulama trafoları
Tire: 09:00 - 11:00 saatleri arasında 4 Eylül, Paşa, Dere, Cumhuriyet, Yeni, Bahariye, Ertuğrul mahalleleri
09:00 - 15:30 saatleri arasında Sarılar, Kocaaliler mahalleleri, İZSU Trafosu, Halil Üzmez Grubu sulama trafosu
Torbalı: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Alpkent Mahallesi, 1035, 1026, 1029, 1025, 1021, 1020, 1033, 1031, 1006, 1010, 1016, 1039, 1022, 1043, 1018, 1039, 1035, 1002, 1016, 5197, 1045, 1022, 1037 sokaklar ve çevresi
Urla: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Turkcell, Omsa Ormancılık Tarım Ürünleri, Turhan Cabbaroğlu, Ütopya Ovacık Ges, Ütopya