Güzelbahçe Belediyesi yaz spor okulları sürüyor

İlk ve orta dereceli okulların tatile girmesiyle birlikte Güzelbahçe Belediyesi Yaz Spor Okulları hizmet vermeye başladı. Yaz spor okullarında futbol, yüzme, basketbol, voleybol, çocuk yogası, zumba kids, tenis, bale ve cimnastik olmak üzere dokuz branşta eğitim veriliyor.

Güzelbahçe Belediyesi Yaz Spor Okulları bünyesindeki yüzme dersleri Pazartesi ve Çarşamba günleri 10.00-11.00 saatleri arasında Narlıdere’deki olimpik yüzme havuzunda dört eğitici tarafından veriliyor. Kurslara 4 yaşından 15 yaşına kadar olan çocuklar katılabiliyor.

6-12 yaşlarında öğrencilerin katılabildiği futbol eğitimleri haftanın ilk dört günü, 9.00-11.00 saatleri arasında veriliyor. Futbol okulunda eğitimler Ayşe Mayda Spor Tesisleri’nde gerçekleştiriliyor.

4 ile 15 yaş arasındaki çocuklar basketbol, voleybol, çocuk yogası, zumba kids, tenis, bale ve cimnastik kurslarına katılabiliyor. Kurslar Güzelbahçe Spor Salonu ile Yelki Spor Salonu’nda veriliyor.

Eylül ayına kadar devam edecek Güzelbahçe Belediyesi Yaz Spor Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi 234 20 20 /760 nolu telefondan alınabiliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın