06 Nisan 2017 Perşembe: 17 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 06 Nisan 2017 Perşembe günü İzmir’in 17 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Bayındır: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Kızılcaova Mahallesi’nin tamamı

08:30 – 17:30 saatleri arasında Çiftçigediği Mahallesi’nin tamamı

Bornova: 09:00 – 11:00 saatleri arasında Standartkent, 119/3 Sokak, Erzene Mahallesi ve çevresi

09:30 – 13:30 saatleri arasında 7055, 7057, 7058, 7058/1, 758/2, 7064 sokaklar ve çevresi

12:00 – 13:30 saatleri arasında 1410, 1427 Sokak ve çevresi

13:30 – 16:30 saatleri arasında 7058/1, 7058/2, 7058/6, 7058/7, 7058/8, 7058/9, 7058/10, 7058/11, 7055, 7057, 7057/1, 7057/3, 7057/8, 7057/9, sokaklar

Buca: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, Erdem Caddesi, 73, 64, 71, 69, 67, 65, 66, 75, 24 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, Erdem Caddesi, 73, 64, 71, 69, 67, 65, 66, 75, 24 sokaklar ve çevresi

08:00 – 12:00 saatleri arasında Yiğitler Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Onat Caddesi, 335, 337, 339, 331 sokaklar ve çevresi

13:00 – 15:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, 63, 63/1, 63/3, 63/2, 206, 61, 65 sokaklar ve çevresi

Çeşme: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Senem Kent, Ildır Uşaklılar Sitesi, Erthran Otel, İz, Su Pompası, Engin Karasu, Engin Kabakçı, Temal Kent Sitesi, Günkent Sitesi, Turkcell, Vodafone, Avea bölgesi ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Dalyan Mahallesi, 4134, 4152 Sokak ve çevresi

Çiğli: 09:00 – 12:00 saatleri arasında 8802, 8799, 8803, 8798 sokaklar ve çevresi

Gaziemir: 08:00 – 12:00 saatleri arasında Yeşil Mahallesi, 40, 40/1, 2, 3, 4, 5, 56, 56/1, 57 sokaklar ve çevresi

Güzelbahçe: 09:00 – 12:00 saatleri arasında 2267, 2269 sokaklar ve çevresi

Karaburun: 00:00 – 00:15 saatleri arasında Karaburun ve Bütün Mahalleler

08:30 – 11:30 saatleri arasında Yenilima’ınn bir bölümü

10:00 – 12:00 saatleri arasında Mordoğan İzmir Çıkışı, İzmir Caddesi’nin bir bölümü, 505, 502 sokaklar

13:00 – 16:00 saatleri arasında Kaynarpınar, Karaburun yönü

Kemalpaşa: 09:00 – 11:00 saatleri arasında Sarılar, Sinancılar, Ovacık, Hisarlık, Halilbeyli, özel trafolu aboneler ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında Gökçeyurt, Yeşilyurt, Zeamet, Sarıçalı, Hamzababa, Köyleri tamamı Kurum Trafoları Işık Tarım, Müfetter Taş, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Hatice Dinçer, Üçler Gıda, Büneş Su, Erbilin Zeytincilik, İsmail Aslanoğlu, Rahmi Öztürk, Nihat Kurt, Antepli Zeytin Yağı, Esat Vural, Kutlutad Yağ, İzmir Orman İşletmesi, Türkcell İletişim, Ahmet Demirok, İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Halilbeyli Mezbahanesi, Mustafa Uçarşahin, İZSU Halilbeyli Arıtma, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Sulama Kooperatifi, Sarıçalı İZSU, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt İZSU, Canözler Yem, Yııltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Orka Tarım özel trafolu aboneler ve çevresi

Kiraz: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Çayağzı Mahallesi Köseoğlu yöresi

08:30 – 17:30 saatleri arasında Altınoluk Mahallesi

Menderes: 08:00 – 12:00 saatleri arasında Altıntepe Mahallesi, 902, Türkler Sokak, Damlar Sokak, Öztürkler Sokak, Hona Boğazı Yolu sokaklar üzeri

Menemen: 09:00 – 12:00 saatleri arasında Ulukent, 30 Ağustos, 9 Eylül, 29 Ekim, İstiklal Mahalleleri tamamı ve çevresi

Narlıdere: 09:00 – 12:00 saatleri arasında İsmet İnönü Caddesi, Depo, Gelincik sokaklar

09:00 – 12:00 saatleri arasında Tuna Caddesi, Dostlar, Gediz, Diyar, 19 Mayıs, Bedrettin Cömert sokaklar ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, Güldeste, Tuğcan, Ökmen sokaklar ve çevresi

Ödemiş: 09:00 – 12:00 saatleri arasında Üçkonak Mahallesi Köy Girişi

13:00 – 16:00 saatleri arasında Üçkonak Mahallesi Köy Girişi

13:00 – 16:00 saatleri arasında Üçkonak Mahallesi Köy Meydanı

Selçuk: 09:00 – 12:00 saatleri arasında 14 Mayıs Mahallesinin 4008 İle 4057 Arasındaki sokaklar (TR/8, Tr/12, Tr/13 Bölgeleri ) İle Üniversite ve İZSU Su Deposu Civarları

Tire: 09:00 – 12:00 saatleri arasında Toki Mahallesi 2. Etap Evleri.

Urla: 06:00 – 07:00 saatleri arasında Birgi Mahallesi, Uzunkuyu Mahallesi, Zeytinler Mahallesi, Zeytineli Mahallesi, Zeytineli Yalı yöresi ve Özel Trafolu Aboneler

08:30 – 17:00 saatleri arasında Kalabak Mahallesi, 3300, 3300/3, 3306 sokaklar ve çevresi

Bir cevap yazın