24 Mart 2017 Cuma: 12 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 24 Mart 2017 Cuma günü İzmir’in 12 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kültür Mahallesi, Aliağa Tıp Hastanesi, Erikli Su, 252, 253, 254, 255 sokaklar ve çevresi

Bayındır: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Elifli Mahallesi’nin tamamı

Bergama: 10:00 – 11:00 saatleri arasında Kozak Bölgesi Kapsamında, Çamavlu, Güneşli, Karaveliler, Kıranlı Mahalleleri ve Civar Tarımsal ve özel trafolu aboneler

Beydağ: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Bakır Mahallesi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Eğridere Mahallesi

Buca: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, 267/8, 267/2, 222/31 Sokak ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, 267/5, 267/4, 222/35, 222/46 Sokak ve çevresi

Çeşme: 10:00 – 14:00 saatleri arasında Çeşme Paşalimanı, 5440 Sokak

11:30 – 15:00 saatleri arasında Alaçatı Mahallesi, 6070 6100 6120 6011 2058 2060 3024 3021 3027 3028 sokaklar

Dikili: 06:30 – 07:30 saatleri arasında Kocaoba, Mazılı Mahalleleri ve Agrobay Seracılık ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında İsmet Paşa Mahallesi, 52, 48, 54, 54/1, 52/1, 50/1, 95, 56, 60 sokaklar ve çevresi

Gaziemir: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, Evka 7 Yolu üzeri, 800 sokaklar üzeri

08:00 – 17:00 saatleri arasında Irmak Mahallesi, Hasan Güven Caddesi, 28 / 24, 97, 98, 99, 99 /2 sokaklar üzeri

Kemalpaşa: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Nazarköy’ün bir bölümü

09:00 – 09:30 saatleri arasında Kuyucak, Ansızca Köyleri Tamamı, Üniteks Tek.San, Mahmut Özüdoğru, Tepe Yumurta, Sülün Tavukçuluk, Özgün İnş., Naturel Soğuk Hava, Batu Kimyasal, H.İbrahim Kahraman, İsmail Kaya, Ali Osman Zeybek, Mehmet Ali Kocabıyık, Siba Endüstri, Doğan Taşkıran, Filiz Vardar, Recep Raşit Vardar, Saliha Çetinkaya, Damla Tavuk, Ali Saruhanlı, Özlem Tarım, İZSU, Günerler Çırçır, Ferhat Doğan, Bireks, İbrahim Özdurakoğlu Özel Tarfolu Aboneler ve çevresi

09:00 – 15:00 saatleri arasında Armutlu’nun tamamı

09:00 – 17:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar,, Hanımağa Çiftliği Civarı Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Yakaköy, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi

15:00 – 16:30 saatleri arasında Kuyucak, Ansızca Köyleri Tamamı, Üniteks Tek.San, Mahmut Özüdoğru, Tepe Yumurta, Sülün Tavukçuluk, Özgün İnş., Naturel Soğuk Hava, Batu Kimyasal, H.İbrahim Kahraman, İsmail Kaya, Ali Osman Zeybek, Mehmet Ali Kocabıyık, Siba Endüstri, Doğan Taşkıran, Filiz Vardar, Recep Raşit Vardar, Saliha Çetinkaya, Damla Tavuk, Ali Saruhanlı, Özlem Tarım, İZSU, Günerler Çırçır, Ferhat Doğan, Bireks, İbrahim Özdurakoğlu özel tarfolu aboneler ve çevresi

Kınık: 08:00 – 18:00 saatleri arasında Yayakent Mahallesi Tr-2, Tr-3, Tr-4, Tr-5, Tr-14, Işıklar, Poyracık Alanlar Tr-1, Tr-2, Musacalı, Sucuhalı, Karatekelli, Çiftlik, İbrahimağa, Örtülü, Köseler, Mustaklar, Kodukburun köyleri ile fider üzerindeki 13 özel trafo

Kiraz: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Altınoluk Mahallesi

Ödemiş: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Gölcük Mahallesi, Bayırboğaz yöresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Üçkonak Mahallesi’nin bir bölümü

Bir cevap yazın