04 Mart 2017 Cumartesi: 14 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 04 Mart 2017 Cumartesi günü İzmir’in 14 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa : 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kültür Mahallesi, 203, 203/1, 204, 205, 206, 207, 208, 209 sokaklar ve çevresi

Bayındır : 08:30 – 17:30 saatleri arasında Gencer yöresinin tamamı ve çevresindeki özel trafolar

08:30 – 17:30 saatleri arasında Arapbaşı yöresinin tamamı

08:30 – 17:30 saatleri arasında Bayındır İstasyon tamamı

08:30 – 17:30 saatleri arasında Pınarlı Mahallesi’nin tamamı

08:30 – 17:30 saatleri arasında Arıkbaşı Mahallesi’nin tamamı

08:30 – 17:30 saatleri arasında Elifli Mahallesi’nin tamamı

09:30 – 17:30 saatleri arasında Atatürk, Onart, Hükümet, Hükümet Önü, Toros, Hasan Tahsin Caddeleri ve Dede Ağaçlı Sokağın Bir Bölümü

Bayraklı : 09:00 – 17:00 saatleri arasında Ord.Prf.Dr.Ekrem Akurgal, Şehit Hakan Uysal, 1912/1, 1912, 1920, 1921, 1924, 1907, 1908, 1909, 1910, 1916, 1917, 1918, 1919, 1636 sokaklar ve çevresi

Beydağ : 08:30 – 17:30 saatleri arasında Nazilli, Atatürk Caddeleri, Beydağ Merkez yöresi

Bornova : 09:00 – 17:00 saatleri arasında 7025, 7027, 7027/1, 7038, 7039 Çakaybey Caddesi, 7029, 7050, 7052, 7056, 7056/2, 7003, 7004, 7056/5, 7056/8, 7006, 7007, 7008, 7060, 7062, 7064, 7048/1 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında 7039, 7055, 7055/2, 7056, 7056/1, 7056/2, 7056/3, 7056/5, 7058, 7058/3, 7064 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında H.Avunduk Döküm Sanayi, Ada, Çifttay Madencilik

Foça : 09:00 – 14:00 saatleri arasında Celepler, Mahmut Balta, M.Akif Uylukçu, A.N.Bayık, Fuat Yıldız, İZSU Eski Foça, İZSU Yeni Foça, Ege Tavuk 1, 2, Alper Onul, Mahmut Balta ve çevresi

Karabağlar : 08:00 – 12:00 saatleri arasında Salih Omurtak Mahallesi, 9618, 9631, 9636, 9640, 9641, 9642, 9643, 9643/1, 99659, 9659/1, 2, 3 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:30 saatleri arasında Çamlık ve Peker mahalleleri çevresi

09:00 – 09:30 saatleri arasında Adnan Süvari, Günaltay, Peker mahalleleri, Orta Okulu, Teknik Lise, 189, 196, 199, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 214, 4165, 4123, 4124, 4125, 4127, 4129, 4165, 4187, 4188, 4189, 4190, 4191, 4194, 4195, 4234, 4236, 4201, 4202, 4203, 4207, 4208, 4210, 4212, 4213, 4215, 4216, 4217, 4218, 4219, 4220, 4274, 4289, 4293, 4294, 4294/1, 4295, 4296, 4297, 4298, 4299, 4300, 4301, 4302, 4303, 4305, 4310, 4315, 4316, 4317, 5033, 5057, 5058, 5076, 5091, 5095, 5101, 5103, 5104, 5107, 5131, 5132, 5136/1, 5137, 5148, 5151, 5152, 5153, 5155, 5157, 5158, 5160 sokaklar ve çevresi, İZSU P23 Su Pompası

12:00 – 16:30 saatleri arasında Ali Fuat Cebesoy Mahallesi, Eski İzmir Caddesi, 4562, 9125/13, 9125/18, 9125/19, 9125/25, 9127/7, 9131/11, 9131/13, 9131/14, 9135/7 sokaklar ve çevresi

17:00 – 17:30 saatleri arasında Adnan Süvari, Günaltay, Peker mahalleleri, Orta Okulu, Teknik Lise, 189, 196, 199, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 214, 4165, 4123, 4124, 4125, 4127, 4129, 4165, 4187, 4188, 4189, 4190, 4191, 4194, 4195, 4234, 4236, 4201, 4202, 4203, 4207, 4208, 4210, 4212, 4213, 4215, 4216, 4217, 4218, 4219, 4220, 4274, 4289, 4293, 4294, 4294/1, 4295, 4296, 4297, 4298, 4299, 4300, 4301, 4302, 4303, 4305, 4310, 4315, 4316, 4317, 5033, 5057, 5058, 5076, 5091, 5095, 5101, 5103, 5104, 5107, 5131, 5132, 5136/1, 5137, 5148, 5151, 5152, 5153, 5155, 5157, 5158, 5160 sokaklar ve çevresi, İZSU P23 Su Pompası

Kemalpaşa : 08:30 – 17:30 saatleri arasında Atatürk Mahallesi, Kozludere Mahallesi, Kapalıpınar Mahallesi ve çevresi

08:30 – 10:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdet Bükey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Yakaköy, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi

08:30 – 18:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdet Bükey Villaları, Yakaköy Profesörler Sitesi, özel trafolu aboneler ve çevresi

17:00 – 18:30 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdet Bükey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Yakaköy, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi

Kiraz : 09:00 – 17:00 saatleri arasında Pınarbaşı Mahallesi

Konak : 08:00 – 12:00 saatleri arasında Fatih, Barbaros, Kemal Reis, Kılıç Reis, Mecidiye, Mithatpaşa, Süner, Yeşiltepe, Çahabey, Güngör, Bahçelievler mahalleleri, B.M., H.Rıfatpaşa, Hatay Caddeleri, 334, 377, 378, 379, 380, 382, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 391, 394, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 407, 408, 409, 414, 415 sokaklar ve çevresi

13:00 – 16:00 saatleri arasında Türkyılmaz, Odunkapı, N.Kemal, Bozkurt, Selçuk, Tuzcu, Dayıemir, Dolaplıkuyu, Ş.Nedim, Tuğaltay mahalleleri, Eşref Paşa, Namık Kemal Bozkurt Caddesi, Okul Yolu, 427, 430, 431, 652, 657, 668, 671, 672, 742, 754, 756, 757, 760, 764, 766, 769 sokaklar ve çevresi

Ödemiş : 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kurucuova Mallesi, Köy İçi yöresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Gölcük Mahallesi, Bayırboğaz yöresi

Tire : 09:00 – 15:30 saatleri arasında Dallık Mahallesi

Torbalı : 08:30 – 17:00 saatleri arasında Fevzi Çakmak Mahallesi, İhlas Caddesi, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 28/2, 8104, 8106, 8109, 8152 sokaklar

Urla : 09:30 – 17:00 saatleri arasında Uzunkuyu Köyü, Zeytinler Köyü, Zeytineli Köyü, Birgi Köyü ve özel trafolu aboneler

Bir cevap yazın