01 Şubat 2017 Çarşamba: 12 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 01 Şubat 2017 Çarşamba günü İzmir’in 12 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Bayındır: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Gencer yöresinin tamamı

Bayraklı: 08:00 – 12:00 saatleri arasında 7264, 7303/2, 7303, 7304 sokaklar, Barış Caddesi ve çevresi

08:00 – 12:00 saatleri arasında 7037, 7038, 7042 sokaklar ve çevresi

Beydağ: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Yağcılar Mahallesi

Bornova: 09:00 – 12:00 saatleri arasında 4032, 4039, 4039/1, 4039/2, 4039/3, 4039/4, 4047, 4049, 4049/1, 4053, 4135, 4162, 4172, 4174, 4174/1, 174/3, 4176, 4176/1, 4178, 4180 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Necati Yazar, Ağamustafa İşhanı, Koçbank, SGK, 538, 537, 540, 455, 456457, 458 sokaklar ve çevresi

11:00 – 16:00 saatleri arasında 5501, 5502, 5502/1, 5503, 5504, 5507, 5508, 5510, 5511/1, 5513, 5514, 5515, 5516, 5517 sokaklar ve çevresi

Çeşme: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Ovacık Azmak yöresi, Çeşme Şarapçılık

09:00 – 17:00 saatleri arasında Ovacık köyünün tamamı, Akarca1, Akarca2, Karayolları, Kumbasar, Cemre Akaryakıt, Bayındır Aydınlatma, Otoban Gişeler, Askeriye, Süha Ulusoy

Güzelbahçe: 09:00 – 17:00 saatleri arasında 2155, 2210, 2208, 2188, 2147, 2190 sokaklar ve çevresi

Karabağlar: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Esenlik Mahalleleri, Ordu, Şükrü Karaduman, And Caddeleri, 9054, 9056 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Özgür Mahallesi, 3951, 3959 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Eski İzmir Mahallesi, 531, 3962/2 sokaklar

09:00 – 17:00 saatleri arasında Yunus Emre Mahallesi

Menderes: 08:30 – 14:00 saatleri arasında Göçmen Konutlarının tamamı, Atatürk, Ziya Gökalp, Barbaros Caddeleri, Gülbulak, Köroğlu, Yunus Emre sokaklarının tamamı ile Göçmen Konutları Çok Amaçlı Spor Salonu çevresi

Ödemiş: 11:00 – 17:00 saatleri arasında Mescitli Mahallesi, Ovakent Bağlarbaşı yöresi, Çatalarmut yöresi

Seferihisar: 09:30 – 10:00 saatleri arasında Akarça, Deniz Kent Sitesi, Ödemiş Ögretmenler Sitesi, Erol Uğur Sitesi, Güven Tur, İlhisar Sitesi, Atakum Sitesi, Kemer Kaya Sitesi, Zümrüt Evleri, Haritacılar Sitesi ve çevresi

14:00 – 15:00 saatleri arasında Akarça, Deniz Kent Sitesi, Ödemiş Ögretmenler Sitesi, Erol Uğur Sitesi, Güven Tur, İlhisar Sitesi, Atakum Sitesi, Kemer Kaya Sitesi, Zümrüt Evleri, Haritacılar Sitesi ve çevresi

Torbalı: 08:30 – 16:30 saatleri arasında 22, 8107, 8105, 26, 8109, 8108, 21, 20, 8012 sokaklar ve İhlas Caddesi

Urla: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Gülbahçe Mahalesi, Köy İçi yöresi

08:45 – 17:00 saatleri arasında Birgi Mahallesi, Köy İçi yöresi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın