GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 22 Ocak 2017 Pazar günü İzmir'in 13 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 12:00 - 12:30 saatleri arasında Astaş, Özkanlar, Eray, Habaş Su Pompası, Yavuzlar, Damla Petrol, Dörtyıldız, Kılıçlar, Osman Sönmez, Akdemir, Kılıçlar, İgsaş Dm, İgsaş, Megayağ (BUNGE), Tosçelik, Botaş, Ekin Ata, Özkan Arge, Saka Beton, Abax, Küçük Sanayi Sitesi
Bayındır: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Gencer yöresinin tamamı
Beydağ: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Yağcılar Mahallesi
Bornova: 09:00 - 14:00 saatleri arasında Fatih Caddesi, Burak Reyis Caddesi, 5108, 5117, 5118, 5201, 5201/1, 5301/1 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Doğanlar Mahallesi, 1450, 1454, 1580, 1550, 1456, 1405, 1409, 1440, 1456/1 Tura, Göçmen Okul sokaklar, Doğanlar İlkokulu, Sağlık Ocağı, Şaşallar İş Merkezi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Kara Taşımacıları Koop ., 108 Sokak, Pınarbaşı Mahallesi ve çevresi
13:00 - 17:00 saatleri arasında 4032, 4039, 4039/1, 4039/2, 4039/3, 4039/4, 4047, 4049, 4049/1, 4053, 4135, 4162, 4172, 4174, 4174/1, 174/3, 4176, 4176/1, 4178, 4180 sokaklar ve çevresi
Buca: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 625, 626, 629/1, 629/8 sokaklar arası Halı Sahası, 626, 627, 628/1, 629, 629, 629/2, 629/3, 629/6, 653, 626/3, 629, 629/4, 629/5, 10, 212, 214, 215, 216, 217 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 10:00 - 12:00 saatleri arasında Bahriye Üçok Bulvarı ve çevresi
Kemalpaşa: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Işılay Saygın Bulvarı, Sağlıklı Yaşam, Huzur Yurdu, Yukarı Kızılca Yolu ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Aşağı Kızılca köyünün bir bölümü
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca Köyü Atatürk Mahallesi, Zıraman sulama trafoları ve özel trafolu aboneler ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca köyünün bir bölümü
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yiğitler, Bağyurdu, Sarılar, Sinancılar, Ovacık, Hisarlık, Halilbeyli, Gökçeyurt, Yeşilyurt, Zeamet, Sarıçalı, Hamzababa, Köyleri Tamamı Kurum trafoları, Işık Tarım, Müfetter Taş, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Hatice Dinçer, Üçler Gıda, Büneş Su, Erbilin Zeytincilik, İsmail Aslanoğlu, Rahmi Öztürk, Nihat Kurt, Antepli Zeytin Yağı, Esat Vural, Kutlutad Yağ, İzmir Orman İşletmesi, Turkcell İletişim, Ahmet Demirok, İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Halilbeyli Mezbahanesi, Mustafa Uçarşahin, İZSU Halilbeyli Arıtma, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Sulama Koop., Sarıçalı İZSU, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt İZSU, Canözler Yem, Yıltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Orka Tarım Özel Trafolu Aboneler ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında Ören, Yiğitler, Bağyurdu, Sarılar, Sinancılar, Ovacık, Hisarlık, Halilbeyli, Gökçeyurt, Yeşilyurt, Zeamet, Sarıçalı, Hamzababa, Köyleri Tamamı Kurum trafoları Zehra Atak, Hantat Gıda, Armutlu Toprak Su 1, Zeynep İşçi, Mehmet Yurt, Fatma Orman, Rafet Karslı, Neriman Zümbül Oğlu, Armutlu Toprak Su 2, Kenan Yazar, Armutlu Toprak Su 5, Osman Bakar, Okan Karaboğa, Ali Zohre, İsmail Armağan, Çiğdem Yüngün, Hikmet Çığlık, Saadetinsağlam, Zekayi Yurt, Kenal Ok, Zübeyir Aras, Ali Deveci, Osman Ortak, Mehmet Aybaktı, Ören Toprak Sulama 1, Halilyetkin, Halil Özışık, Ayşe Kübra Deveci, Ören Sulama Kooperatifi, Zafer Kaplan, Mario Giovanni Sponza, Yunus Yüksel, Işık Tarım, Müfetter Taş, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Hatice Dinçer, Üçler Gıda, Büneş Su, Erbilin Zeytincilik, İsmail Aslanoğlu, Rahmi Öztürk, Nihat Kurt, Antepli Zeytin Yağı, Esat Vural, Kutlutad Yağ, İzmir Orman İşl., Turkcell İletişim, Ahmet Demirok, İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Halilbeyli Mezbahası, Mustafa Uçarşahin, İZSU Halilbeyli Arıtma, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Sulama Koop., Sarıçalı İZSU, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt İZSU, Canözler Yem, Yııltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Orka Tarım Özel Trafolu Aboneler ve çevresi
Kiraz: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Yağlar Mahallesi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Çayağzı Mahallesi, Köseoğlu yöresi, Çelebiler yöresi, Zeytinarası yöresi, Çalıtarla yöresi
Konak: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Şair Eşref, Ali Çetinkaya Bulvarları, 1487, 1434 sokaklar
Menemen: 08:30 - 17:00 saatleri arasında 1200, 1210, 1215, 1204, 1211, 1202, 1281, 1260, 1262, 1271, 1269, 1281, 1279 sokaklar, 80. Yıl, Gaffar Okan Caddeleri ve çevresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında Abdi İpekçi Caddesi, Abdi İpekçi Geçidi Sokak ve çevresi
09:30 - 14:00 saatleri arasında 9006, 9007, 9008, 9009, 9010, 9014, 9015, 9016, 9017, 9018, 9019 9020 sokaklar, Gökhan Boya, Karalsan Boya, Evren Dakro, Has Prefabrik, Ar Bobinaj, Kafkaf Beton Betonsa, Asarlık Polis Karakolu ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Bayırlı Mahallesi, Boğaz yöresi
Torbalı: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Ege Canet, Baderans, Nika, Çimbeton, Enmersan, Çağdaş Susam, Arc Ambalaj, Ayazlar Firması
09:00 - 16:30 saatleri arasında Şevket Kıvılcım Caddesi, 77, 82/3, 86, 80/1, 90, 94, 92, 96, 79/2, 80, 84, 74, 61, 82/1, 65 sokaklar
10:00 - 13:00 saatleri arasında Barış Ambalaj ve Tenerler trafoları
Urla: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Camiatik, Yaka, Sıra, Altıntaş, Hacı İsa, Yeni Mahalleler ve özel trafolu aboneler
08:30 - 17:00 saatleri arasında Gülbahçe Mahalesi köy içi yöresi
09:00 - 18:00 saatleri arasında İçmeler Mahallesi Küpalan yöresi Özel Trafolu Aboneler
12:00 - 18:00 saatleri arasında Yağcılar Mahallesi, Demırcılı Mahallesı ve özel trafolu aboneler
12:00 - 18:00 saatleri arasında 1080, 1048, 1045, 1098, 1085, 1087, 1151, 1142, 1107, 1087/1, 1087/2 sokaklar ve özel trafolu aboneler
12:00 - 12:30 saatleri arasında İçmeler Mahallesi, Torasan Mahallesı, Pınardere yöresi, Küpalan yöresi, Altıntaş Mahallesi'nin bir bölümü ve özel trafolu aboneler
17:30 - 18:00 saatleri arasında İçmeler Mahallesi, Torasan Mahallesı, Pınardere yöresi, Küpalan yöresi, Altıntaş Mahallesi'nin bir bölümü ve özel trafolu aboneler