GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 29 Aralık 2016 Perşembe günü İzmir'in 19 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa:09:00 - 16:00 saatleri arasında Yalı Mahallesi, Plajlar yöresi, 124, 125, 128 sokaklar, Ziya Paşa Caddesi ve çevresi
Balçova:09:00 - 17:00 saatleri arasında İnciraltı 2.Kısım Rekraasyon Alanı, Bahçelerarası, F.Altay Mahalleleri, Deniz Feneri, 1880, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/6, 8/3, 8/5, 8/6, 8/7, 8/4, 8/8, 8/4 (Körfez), 8/5 (Anafor), 8/6 (Tümay), 8/7 (Nehir), 8/8(Denizatı), 8/2 (1880), 1880, 8/2 sokaklar ve çevresi, Öztaş, Borege, Üçkuyular Pazaryeri, Sempt Garajı, Bp, Shell Akaryakıt İstasyonları
Bayındır:08:30 - 17:30 saatleri arasında Kızılcaova Mahallesi'nin tamamı ve çevresindeki özel trafolar
08:30 - 17:30 saatleri arasında Çiftçigediği Mahallesi'nin tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Gencer yöresinin tamamı ve çevresindeki özel trafolar
08:30 - 17:30 saatleri arasında Elifli Mahallesi'nin tamamı
Bayraklı:08:00 - 17:00 saatleri arasında 7374, 7373, 7368, 7369, 7369/1, 7369/5, 7370/2, 7370/8, 7370/4, 7370/12, 7370/1, 7371/7, 7374/1, 7374/9, 7374/5, 7375, 7371/4, 7374/4, 7379/5, 7377, 7371/16, 7371/3, 7376, 7371/6 sokaklar ve çevresi
Bornova:08:00 - 08:30 saatleri arasında Naldöken Mahallesi, Fevzi Çakmak, (1, 2) Atam, Kocatepe Caddeleri, Eti, Su Deposu, 1213, 1214, 1222, 1224, 1229, 1230, 1231, 1232, 1252, 1253, 1253/1, 1260, 1260/1, 1261, 1261/1, 1264, 1266, 1267, 1267/1 1268, 1268/1, 2, 1264, 1247, 1224, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1259/1, 2, 1243, 1243/1, 2, 3, 4, 5 Cami, 1242, 1242/2, 1231, 1250, 1248, 1247, 1238, 1240, 1240/1, 1233, 1234, 1235, 1235/1, 1239, 1239/1, 2 1242/1, Kabristan Yolu, Kkk Ege Ordu Topçu Alayı
08:00 - 18:00 saatleri arasında Kkk Ege Ordu Topçu Alayı
16:00 - 18:00 saatleri arasında Doğanlar, Naldöken, Kocatepe Caddesi, Okul, 1213/2, 1201, 1266, 1271/1, 1411, 1424, 1426, 1429, 1410, 1427, 1420 Tura sokaklar, Dmo Ankara Yolu, Aylar Mısırlıoğlu, Sınanmışlar Makina, Akça Makina Otomotiv, Yorsan Cam, Emin Sayın, Ege Fil Filtre, Ankara Devlet Yolu, İzbeton Bornova Asfalt Tes., Borusan Makina, Aymaz Mak. Ayses (KİMYA Metal), Yurtiçi Kargo Hacılarkırı yöresi, Sivil Savunma Arama Kurtarma Ekip Şef., Aras Kargo, Mutlu Cam İnş. Malz. Aş, Çalık Moped, Hurdacılar Sitesi
Buca:08:00 - 17:00 saatleri arasında Fırat Mahallesi, 289/12, 289/8, 289/14, 289/11 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Çamlıkule Mahallesi, 254/40, 254/46, 254/49, 220/48 sokaklar ve çevresi
Çeşme:09:00 - 17:00 saatleri arasında L - 115 Eski ve Yeni Trafo Bölgeleri Ovacık Merkez ve Köy İçi
Çiğli:09:00 - 11:00 saatleri arasında 8217 Sokak ve çevresi
Karabağlar:08:00 - 17:00 saatleri arasında Barış Mahallesi, 4095, 4516, 4539, 4571, 4572, 4573, 4574, 4666, 4668, 4670, 4672, 4692, 4692/1, 4703 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Devrim Mahallesi, 3753, 3753/1, 2, 3756, 3758, 3759, 3759/1 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa:08:30 - 17:30 saatleri arasında Aşağı Kızılca köyünün tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Sütçüler köyünün bir bölümü, Teslimoğlu, Stadyum, Çamlı, Öğretmenler, Okul sokaklar, Atatürk Caddesi ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Akalan köyünün tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Sütçüler köyünün bir bölümü, Güneş, Göçmen, Kahyalar, Konak, Batı, Gümüştel, Baltaalanı, Yeşilyurt sokaklar, Akevler Caddesi ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca köyünün tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Atatürk Bulvarı, İnönü, Vali Kazım Dirik, Meseretçi Oğlu, Dr Ali Karaman Cadeleri, 176, 177, 178, 182, 183, 207, 210, 302, 304, 305, 306 sokaklar ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında İzmir, Sekiz Eylül, Hoca Ahmat Yesevi Caddeleri, 80/1, 81/1, 82, 84, 85, 86/1, 88/3, 89, 99, 102, 103/1106, 108, 109 sokaklar ve çevresi
09:00 - 13:00 saatleri arasında Atatürk Mahallesi, Dr Fikret Baycan Caddesi, 47, 49, 50, 51, 52, 83, 54, 55, 55/1, 59, 62/1 sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Yukarı Yenmiş Köyü, Cem Tav, Dimes, Site İnş, Arkadaş Gıda, Şenol Kereste, Mat İnş, Eryapı İnş., R.Engin, Musa Tan, Hüseyin Savran, Elhan Özgener, İzmir Metal, Yıldırım Ulupınar, Zeynel Ergin, Tadpi özel trafolu aboneler ve çevresi
Kiraz:08:30 - 17:30 saatleri arasında Altınoluk Mahallesi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yağlar Mahallesi
Konak:08:00 - 17:00 saatleri arasında Yenişehir, Hilal Mahalleleri, İşçiler Caddesi, 1202, 1212, 1218, 1219, 1220, 1222, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1233, 1234, 1235, 1238, 1242 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Peker Mahallesi, 5028, 5031, 5077, 5078, 5079, 5080, 5103 sokaklar ve çevresi
Menemen:08:30 - 17:00 saatleri arasında Mavradin Yolu Sokak, Seyrek Köy Caddesi, Kiremitci, Sebahattin Karakaplan, Seyrek Kanalyolu sokaklar ve çevresi
Narlıdere:09:00 - 17:00 saatleri arasında Sarı Pınar, Asma Altı, Oruç Reis, Mezbaa, Kılıç Ali, Metin Oktay, Barboros sokaklar ve çevresi
Ödemiş:11:00 - 15:00 saatleri arasında Günlüce Mahallesi
Seferihisar:09:00 - 16:00 saatleri arasında Kavakdere Mahallesi, Baraj Bölgesi, Temese Altı yöresi, Kalyoncu Naranciye, Altunsu Narenciye ve çevresi
Tire:08:30 - 17:30 saatleri arasında Eğridere Mahallesi
09:00 - 15:30 saatleri arasında Kocaaliler Mahallesi
Torbalı:08:30 - 17:00 saatleri arasında Muratbey Mahallesi, 3639, 3643, 3594, 3705, 3580, 3601, 3707, 3596, 3604, 3595, 3705, 3578, 3589 sokaklar, İbrahim Kesici, Seyit Gezici Caddeleri, Anadolu Sit, Alpsu Sitesi ve çevresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında Pamukyazı Köyü, 7433, 7426, 7428, 2000 sokaklar
Urla:09:00 - 12:00 saatleri arasında Bademler Köyü, Ovacık Köyü ve özel trafolu aboneler