GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 23 Ekim 2016 Pazar günü İzmir'in 15 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 10:00 - 12:00 saatleri arasında Yasemin Tarım, Relog, Mimata, Gübretaş, Dr Tersa, Avea, Hanport Lojistik, Forza, Acapet, Se Petrol ve çevresi
Bayındır: 08:30 - 15:30 saatleri arasında Çınardibi, Osmanlar, Balcılar, Dernekli Köyleri ve özel trafolu aboneler
08:30 - 17:30 saatleri arasında Çiftçigediği Mahallesi'nin tamamı ve çevresindeki özel trafolar
08:30 - 17:30 saatleri arasında Elifli Mahallesi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Kızılcaova Mahallesi'nin tamamı ve çevresindeki özel trafolar
Bergama : 08:30 - 18:00 saatleri arasında Seklik, Atçılar mahalleleri ve İçme Suları
09:00 - 13:00 saatleri arasında Yukarıkırıklar, Gökçeyurt, Kaleardı, Hamzalı, Süleymaniye, Avunduruk, Çamtepe, Yoğurtdöken, Üçtepe, Ferizler, Doğancı, Paşaköy, Ahmetbeyler, Çitköy, Örenli, Yortanlı, Çürükbağ, Pireveliler, Çeltikçi, Eğiller, Çaltıkoru, Dereköy, Tırmanlar, Çobanlar, Hacılar, Akçenger, Gültepe, Karalar, Halilağalar, Kırcalar, Ürkütler, Oruçlar, Ekizler, Sınırada, Topallar, Sarıcaoğlu, Yukarı İğneşir, Aşağı İğneşir, Ayazkent, Göçbeyli, Bölcek, Kadıköy, Zağnos, Aziziye, Alibeyli, Çamoba, Kaplan, Ahlatlı, Durmuşlar, Yeniler, Hacıveliler, Kozluca, Aşağı Ilgındere, Yukarı Ilgındere, Yalnızdam, Muratlar, Yeni Muratlar, Sarıcalar mahalleleri çevresindaki İşletmeler ve İçme Suları
Bornova: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Piramit İş Merkezi
09:00 - 13:00 saatleri arasında 593, 595, 598, 600, 603, 603/1, 2 604 605, 606 sokaklar ve çevresi
13:30 - 16:30 saatleri arasında Kıvanç Caddesi, 4319/4, 4324, 4336, 4338, 4379, 4338/1, 4377, 4375, 4373, 4398, 4400, 4555, 4369, 4354, 4352, 4401, 4340/1
Çiğli: 08:00 - 13:00 saatleri arasında Anadolu Caddesi, 8001/1, 8001/3, 8001/2 Sokak ve çevresi
Gaziemir: 08:00 - 09:00 saatleri arasında Akçay Caddesi, Görece Su Pompası, Karataş Boru, İz, Su, Şentürk Temel Gıda, Boncukköy, Dalaman Orman Ürünleri
10:00 - 12:00 saatleri arasında Adnan Menderes Havaalanı
Karabağlar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Aşık Veysel Mahallesi, 4037, 4038, 4039, 4041, 4042, 4043, 4045, 4046, 5733/1, 3 sokaklar ve çevresi
09:00 - 15:00 saatleri arasında Gazi Mahallesi, 3867, 3885, 3894, 3895, 3895/1 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 09:00 - 10:00 saatleri arasında Badembükü
10:30 - 11:30 saatleri arasında Salman
13:00 - 14:00 saatleri arasında Küçükbahçe
14:30 - 15:30 saatleri arasında Yayla
Kemalpaşa: 07:00 - 09:00 saatleri arasında Kuyucak, Ansızca Köyleri tamamı, Üniteks Tek.San, Mahmut Özüdoğru, Tepe Yumurta, Sülün Tavukçuluk, Özgün İnş., Naturel Soğuk Hava, Batu Kimyasal, H.İbrahim Kahraman, İsmail Kaya, Ali Osman Zeybek, Mehmet Ali Kocabıyık, Siba Endüstri, Doğan Taşkıran, Filiz Vardar, Recep Raşit Vardar, Saliha Çetinkaya, Damla Tavuk, Ali Saruhanlı, Özlem Tarım, İZSU, Günerler Çırçır, Ferhat Doğan, Bireks, İbrahim Özdurakoğlu Özel Tarfolu Aboneler ve çevresi
08:30 - 10:30 saatleri arasında Başarı Yem, Tetik Yapı Kooperatifi, Rojdi Yılmaz, Yeni Mağazacılık, Mustafa Kahya, Nebahat Yaşar, Kırkpınarlar özel trafolu aboneler ve çevresi
08:30 - 15:30 saatleri arasında Yeşilköy, Cumalı, Gökyaka, Dereköy, Aşağı Vişneli, Yukarı Vişneli, Bayramlar, Yenikurudere, Kamberler ve özel trafolu aboneler
08:30 - 17:30 saatleri arasında Aşağı Kızılca Köyü Bir Bölümü
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca köyünün tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca Köyü, Atatürk Mahallesi, Zıraman sulama Trafoları ve Özeltrafolu Aboneler ve çevresi
10:30 - 18:00 saatleri arasında Olcayto Toker, Nif Orman Ürünlerid.Alı Sapmaz, Kamber Usta, Müzehher İmer, Ekiz Zeytinyağı, Yapelsan, Ahmet Kılıç, Yorgancılar Pazarlamakenan Yıldız, Tufan İnşaat Depoları, Şahinler sulama Grb, M.Ali Toker, H.İletmiş, Ali Özşahin sulama Grb, R.Sırrı Ağaçdeviren, Olcay Toker, Yunus Tekin, Emet Demir, Sebahattin Yıldırım, Tufan Pehlivanlar, İsmet Çolak, Halil Berberoğlu, Nevzat Akçalı sulama Grb, Yaşamkent, Tekin Kazan, Stm Teleferik, İzmir Hayvancılık, Master Kauçuk, Reta Raf, , Yılmaz Özyüncü, İspi, İspi2, M. Ali Toker, Fer Kağıtçılık, Birlik Baharat, Leyla Kızılgöz, Yıldırım Mutlubaş, Kanada Turizm, Kömürcü Kardeşler, Bayraktar Petrol, Sahra Odabaş, Karaca Gıda, Fibrosan, Böcek Yapı, Alattin Aktaş, özel trafolu aboneler ve çevresi
Kiraz: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Altınoluk Mahallesi Bağırsak Deresi yöresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında İçmece Mahallesi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yağlar Mahallesi
Menderes: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Görece Köyü, Ata Mahallesi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Göçmen Konutları, Belediye Çok Amaçlı Spor Salonu
Menemen: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Seyrek Köy Caddesi, Seyrekkanal Yolu ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çaylı Mahallesi Kısmen
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gölcük Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Kurucuova Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Küçükören Mahallesi
Seferihisar: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Camikebir Mahallesi, Sanayi, 1, 4, 6, 8, 11, 15, 17 ve 87/3 sokaklar ve çevresi.
Torbalı: 08:30 - 15:30 saatleri arasında Karakuyu, Çapak, Dağkızılca, Çakırbeyli, Korucuk, Çamlıca, Güverlik, Helvacı, Dağtekke, Bozköy, Saipler, Karaot, Karakızlar, Abalıoğlu, İzmermer, Vesmermer, Görsan Mermer, Eminoğlu Mermer, Mustafa Yöner, Haz Mermer, Verde Yağ, Cerat Mermer, Kanaat Tavukçuluk, Uygar Mermer, Danvet, Özrenk Mermer, Maurer Sohne, Mavideniz özel trafolu aboneler
08:30 - 16:30 saatleri arasında Karşıyaka Mahallesi Tr 123 Kesilecektri.7325 Sk, 7326, 7327, 7329, 7325 sokaklar, 7. Cadde, 6. Cadde ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Lart, Özçelik, Nurhal Coşkun, Orbay Plastik, Moçev, Doğanay özel trafolu aboneler