GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 01 Eylül 2016 Perşembe günü İzmir'in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Balçova: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Sakarya Caddesi, Yıldırım Beyazıt, Cenk, Cengizhan, Tolga, Eruysal, Atilla, Leylak, Timurlenk, Çağatay sokaklar ve çevresi
Bergama: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Yenikent Mahallesi
Bornova: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi, Fatih Caddesi, Gediz Caddesi, 199, 200, 201, 520 sokaklar İle Rekreasyon Alanı ve çevresi
Buca: 08:00 - 13:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, 9, 11, 11/1, 14, 15, 16, 35/1 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, 265/3, 5 sokak ve çevresi
Çeşme: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Reisdere Köyü
Çiğli: 08:00 - 12:00 saatleri arasında 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 10/1, 2 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 8914, 8914/4, 8916/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 sokaklar ve çevresi
Dikili: 10:00 - 16:00 saatleri arasında Yaylayurt Mahallesi, Çandarlı arıtma tesisi ve sulama grupları
Gaziemir: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Atıf Bey Mahallesi, Abdül Hamit Yavuz Caddesi, Feridun Pözüt Caddesi, 6, 6/1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12 sokaklar ve çevresi
Güzelbahçe: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Yarendede Caddesi, 616, 618, 650, 451, 606/1, 459, 469, 620, 455, 457, 459, 640, 465, 461 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Yarendede Caddesi ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Refet Bele Mahallesi, 4601, 4602, 4603, 4604, 4605, 4607, 9117, 9121, 9152, 9154, 9184 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Sevgi Mahallesi Dostluk Bulvarı, 4095, 4653, 4657, 4703, 4704, 4706, 4707, 4708, 4709, 4711 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Yunus Emre Mahallesi Sırrı Atalay Caddesi, 4187 sokaklar ve çevresi
12:00 - 17:00 saatleri arasında Kazım Karabekir Mahallesi Türbe Caddesi ve çevresi
Karşıyaka: 08:00 - 16:00 saatleri arasında 6501, 6514/1, 6501/1, 6502/2, 6502/1, 6520, 6494/1 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa: 06:00 - 10:00 saatleri arasında Aşağı Yenmiş, Aşağı Sütçüler, Yukarı Sütçüler, Akalan, Beşpınar Köyleri, Sipil, Başarı Yem, İşçimenler, Kamil Dedeoğlu, Migros Depoları, Tariş Depoları, Nergis Demir, Mat İnşaat, Tetik Yapı Koop., Rojdi Yılmaz, Cevdet Tekinler, Özler Akaryakıt, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Done Konserve, Özdemir Çelik, Kutlusan Kafes, Mustafa Dalaman, Şen İhracat, Medi Gıda, Belova Tarım, Tarımsal Gıda, Elmas Depoları, Abalıoğlu Akalan, Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Ali Adalı, İkon Ambalaj, Tp Elektrik, Hüsnü Kalyon, Doğalsen Orman Ürünleri özel trafolu aboneler ve çevresi
08:30 - 16:30 saatleri arasında Aşağı Kızılca Mahallesi'nin bir bölümü
08:30 - 16:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca Mahallesi'nin bir bölümü
09:00 - 15:00 saatleri arasında Ovacık Köyü'nün tamamı
Konak: 08:00 - 12:00 saatleri arasında Mehmet Ali Akman Mahallesi 20 sokak ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Çankaya Mahallesi, 153, 155 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Çankaya Mahallesi, 150, 153 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Uğur Mumcu Mahallesi, 5661, 5714/2, 5757/2, 5757/5 sokaklar ve çevresi
Menemen: 08:30 - 16:00 saatleri arasında Emiralem, Türker, Sümbül, Mor Menekşe, Emek sokaklar ve çevresi
08:30 - 16:30 saatleri arasında Asarlık, 9304, 9305, 9306, 9307, 9308, 9309, 9310, 9311 sokaklar İlr Asarlık TOKİ'nin tamamı ve çevresi
Narlıdere: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Levent, Yıldırım Kemal Caddeleri, Ekin, Tandoğan, Beste, Yıldırım, Derya, Tuğcan sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, Uz, Şahin, İnci, Sanayi, Piri Reis, Temel Reis, Murat sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, Hızır Reis, Kılıç Ali, Armağan, Meltem, Orkide, Kervan sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, Palmiye, Yosun, Çayır, Anafartalar, Korsan sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, Niyazi, Yapan, Mavi, İlim, Dostluk sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Balabanlı İğdeli Kuyu yöresi
12:00 - 13:00 saatleri arasında Demircili, Veliler, Kerpiçlik, Yusufdere, Kayaköy, İlkkurşun, Yeniköy, Yeniceköy, Işıkköy, Karadoğan Sekiköy, Bülbüller, Süleymanlar, Kızılca, Tekbıçaklar Rahmanlar İçme Suyu, Alabaş yöresi ve çevresi
Seferihisar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Tepecik Mahallesi, Akarca yöresi, Akarca Caddesi, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013 sokaklar ve çevresi
Urla: 08:30 - 10:30 saatleri arasında Kalabak Mahallesi ve Kekliktepe yöresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında Yalı Caddesi, 172, 170, 189, 168, 173, 169, 176 sokaklar ile Yolluca Adası ve çevresi