Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 01 Temmuz 2016 Cuma günü İzmir'in 14 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 06:00 - 12:00 saatleri arasında Delsan, Çoraklar, Yeni Kalabak, Eski Kalabak, Yukarı Hacı Ömerli, Kalabak Su Pompası, Yılmaz Maden, Aliağa Bld Asf, Karakuzu, Dore Madencilik, Uzunhasanlar, Çıtak Tr-1, 2, Gerçek İnşaat, Petkim Baraj, Türk Telekom, Bertaş Bazaltaş
Bayraklı: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Adil Çamlı, 1610, 1637/10, 1637/13, 1637/22, 1637/11, 1637/12 sokaklar ve çevresi
Bornova: 07:00 - 08:00 saatleri arasında Yakaköy Tamamı, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy Tamamı, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu ve özel trafolu aboneler ve çevresi
08:00 - 10:00 saatleri arasında Altındağ, Çamdibi- Burak Reis, Abdi İpekçi Caddesi, 4015, 4021, 4023, 4025, 4027, 4029, 4032, 5178, 5179/1, 5180, 5182, 5183, 5184, 5186, 5253, 5254, 5256, 5257, 5258, 5351/1, 5363 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Kurudere Köyü, Doğa, Kurudere, Kartal sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Kurudere Köyü, Doğa, Kurudere, Kartal sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında 567/4-5-6, 558 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Osmangazi Caddesi, Yzb. İbrahim Hakkı Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, 240, 250 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında Karacaoğlan, Yeşilova Mahalleleri, 4032/1-2, 4026, 4046, 4048, 4051, 4054, 4053, 4055, 4055/2, 4061, 4063, 4065, 4065/1, 4063/1, 6226, 6234, 6242, 6243, 6245, 6246, 6235, 6236, 6238, 6239, 6240, 6237, 6224, 6227, 6228, 6218, 6219, 6220, 6221 sokaklar ve çevresi "
Buca: 08:00 - 09:00 saatleri arasında Hürriyet Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, 478, 474, 474/1, 480 sokaklar ve çevresi
09:00 - 10:00 saatleri arasında Laleli Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Menderes Mahallesi, 439, 432, 437, 425, 426, 410 sokaklar ve çevresi
10:00 - 11:00 saatleri arasında Menderes Mahallesi, Menderes Caddesi, Seyfi Demirsoy Caddesi, 152/, 152 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında Yaylacık Mahallesi, 174, 174/1, 177, 172/4, 172 sokaklar ve çevresi
Dikili: 06:00 - 10:00 saatleri arasında Deliktaş Mahallesi ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Metin Avcı, Naki Yaşar, Hüseyin Çetin, İsmet Uslu, Pakize Karagöz, Basri Sinan Pulat sulama grupları
Gaziemir: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Gazi Mahallesi, Albay İbrahim Karaoğlalanoğlu Caddesi, 28/20-21-22-23-24-25 -26 sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Özgür Mahallesi, 3915, 3918, 3921, 3923, 3922, 3931, 3932, 3932/1, 3933, 3952, 3953 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Karayer Caddesinin Bir Bölümü, Tarişbanklılar Sitesi ve çevresi
Karşıyaka: 08:00 - 16:00 saatleri arasında 1693, 1696, 1695, 1698, 1699, 1685, 1675, 1676, 1673, 1683, 1682, 1680, 1681 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa: 07:00 - 08:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fabrikası, Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği Civarı Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş
09:00 - 10:00 saatleri arasında Aşağı Yenmiş, Aşağı Sütçüler, Yukarı Sütçüler, Akalan, Beşpınar Köyleri, Sipil, Medi Gıda, İşçimenler, Kamil Dedeoğlu, Migros Depoları, Tariş Depoları, Nergis Demir, Mat İnşaat, Başarı Yem, Tetik Yapı Kooperatifi, Rojdi Yılmaz, Cevdet Tekinler, Özler Akaryakıt, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Done Konserve, Özdemir Çelik, Kutlusan Kafes, Mustafa Dalaman, Şen İhracat, Belova Tarım, Ecem Kalori Akalan, Tarımsal Gıda, Elmas Depoları, Abalıoğlu Akalan, Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav, Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Aşkar Prefabrik, Ali Kodaloğlu, Abdullah Algan, Ahmet Çınar İkon Ambalaj, Hüsnü Kalyon, Ali Adalı, Doğalsen Orman Ürünleri İle Özel Trafolu Abonelerve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında Çambel Köyü Tamamı, Dsi İzmir İçme Suyu Terfi İstasyonu, Doğalsen Orman Ürünlerive çevresi
Konak: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Murat Reis, Mithatpaşa Mahalleleri, H.Rıfat Paşa Caddesi, 188, 186, 189, 190, 193, 194, 195, 197, 254 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Lale, Mehtap Mahalleleri, 1371/1, 3570, 3570/8 sokaklar ve çevresi
08:30 - 10:30 saatleri arasında Konak Mahallesi, Anafartalar Caddesi, Faik Muhittin Adan, 919 sokaklar ve çevresi
10:45 - 11:30 saatleri arasında İsmet Kaptan Mahallesi, Ş. Eşref, -Şehit Nevres, Dr. Refik Saydam Bulvarı, 1370, 1373 sokaklar ve çevresi
11:45 - 12:30 saatleri arasında Kültür Mahallesi, Plevne Caddesi, 1379, 1382, 1398 sokak ve çevresi
14:00 - 14:45 saatleri arasında Kültür Mahallesi, Mustafa Enver Caddesi, 1389, 1390, 1398 sokaklar ve çevresi
15:00 - 15:45 saatleri arasında Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, 1420, 1420/3 sokaklar ve çevresi
16:00 - 16:45 saatleri arasında Umurbey Mahallesi, İşçiler Caddesi, 1499 sokaklar ve çevresi
Menderes: 09:00 - 14:00 saatleri arasında Efemçukuru Mahallesi
09:00 - 14:00 saatleri arasında Cüneytbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Akçaköy Mahallesi, Kasımpaşa Mahallesi
Menemen: 08:30 - 16:30 saatleri arasında 925, 926, 927 sokaklar ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında Süleymanlı Köyü, Görece Köyü, İğnedere Köyü, Telekler Köyü, Bozalan Köyü, Turgutlar Köyü, Egetav ve çevresi
Tire: 09:00 - 14:00 saatleri arasında Tire Belevi Yolu Çıkışı, Kaplan Mahallesi, Kaplan Caddesi, Beylerdere Caddesi, Doktorlar Sitesi, Kısıktepe yöresi, İzsu İçmesuyu Trafoları ve özel trafolu aboneler
Urla: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Zeytinalanı Mahallesi, M.Fevzi Çakmak Caddesi Bir Bölümü, 3076, 3047, 3068, 3043, 3064, 3045, 3049, 3066, 3060, 4078, 4090, 4077, 4065, 4068, 4063, 4080, 3057, 3055, 3077 sokaklar ve çevresi