17 Haziran 2016 Cuma: 23 ilçede elektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 17 Haziran 2016 Cuma: günü İzmir’in 23 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: 10:00 – 13:00 saatleri arasında A.Şimşek, Özdenizcilik, Ş.Kasap.İlhan Ekren, Avea, Güzelhisar Tr1, Tr2, Güçyen, Adnan Saka, İzmar, A.İlhan, Hacer Yüzbaşıoğlu, Bay, Bak, Eray Kula, Erkan Köz, Özdenizcilik, Hürem Aydın, Üstün Güleç, İzsu ve çevresi

Bayındır: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Canlı Semti Tr3 Trafo Bölgesi tamamı

09:00 – 17:00 saatleri arasında Sadıkpaşa Mahallesi Arapbaşı yöresi Tr1 A Kolu tamamı

Bayraklı: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Adil Çamlı, 1610, 1637/10, 1637/13, 1637/22, 1637/11, 1637/12 Sokalra ve çevresi

Bergama : 09:00 – 11:00 saatleri arasında Ayazkent Mahallesi bir kısmı Tr, 2, Venüs Salça ve çevresi Özel Trafolar

Bornova: 10:00 – 14:00 saatleri arasında 263/2, 265/2 sokaklar ve çevresi

Buca: 08:00 – 09:00 saatleri arasında Zafer Mah, 2342, 2342/1, 2401 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Göksu Mahallesi, 692/1, 692, 637/14, 637/40, 637/24, 690/4 sokaklar ve çevresi

09:00 – 10:00 saatleri arasında Yaylacık Mahallesi, 174, 177, 172/4, 163 sokaklar ve çevresi

10:00 – 11:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, 2326, 2362, 2363, 2360, 2322, 2321 sokaklar ve çevresi

11:00 – 12:00 saatleri arasında Yaylacık Mahallesi, 46/8, 191/4, 191/2, 191/3, 191/5 sokaklar ve çevresi

13:00 – 14:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, 2319, 2351, 2312, 2311, 2305 Sokak ve çevresi

14:00 – 15:00 saatleri arasında Gaziler Mahallesi, 1084, 1100/2, 1084/4, 1084/3 sokaklar ve çevresi

15:00 – 16:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, Atatürk Caddesi, çevresi

15:00 – 16:00 saatleri arasında Karafil Mahalesi, Sosyal Konutlar sokaklar ve çevresi

Çeşme: 08:00 – 16:00 saatleri arasında Ovacık Azmak yöresi ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Tireliler Sitesi, Yeni Doğankent, Şerafettin Özel, Vodafone, Altınkum, 11 Evler, Hamdi Kocaman, Belediye Plajı, Osman Arslan, Gemi Kurtarma, Babylon Su Pompası, Almancı Yılmaz

08:00 – 17:00 saatleri arasında Reisdere Köyü, Yeni İştur Sitesi, At Çiftliği, Murat İleri, Kudret Erdem, Şölen Beton, Çim Beton), Huzur Kent, Tomris Ataman, Agritrade Ltd. Şti.

Dikili: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kabakum Altı Grupkent, Güldalı, Terbay, Çağlayan Sitelerı ve Hak Değırmencılık ve Hüseyın Pınar Sulama Grupları Tesıs Çalışması Nedenıyle Enerjı Kesımı Yapılacaktır.

Foça: 08:30 – 09:00 saatleri arasında Salman, Deniz Girenyöresi Yayla ve çevresi, Küçükbahçeve çevresi Orman Trafoları Eğriliman ve çevresi

09:00 – 16:00 saatleri arasında Yeni Foça, Kasaplar, Karagöz, Anı, Köşk, Aydın, Kıvanç, Işın, Aliyeğen sokakları, Alistair, Orhangazi, İzmir Caddelerinin Bir Bölümü

Güzelbahçe: 09:00 – 17:00 saatleri arasında 2423, 2427, 2468, 2472, 2476, 2484 sokakları, Adnan Menderes Caddesi ve Çevresi

Karabağlar: 09:00 – 09:45 saatleri arasında Aşık Veysel Mahallesi 5733, 5806, 5807, 5816, 5817, 5829 sokaklar ve çevresi

10:00 – 10:45 saatleri arasında Osman Aksüner Mahallesi Yeşillik Caddesi, 5733, 5900, 5921, 5923, 5924, 5925, 5927 sokaklar ve çevresi

11:00 – 11:45 saatleri arasında Bahçeli Evlermahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi, 501, 502/2, 3, 510 sokaklar ve çevresi

15:00 – 15:45 saatleri arasında Sarıyer Mahallesi 5714/6, 27, 31, 32 sokaklar ve çevresi

Karaburun: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Yeni Asır Sitesi ve çevresi, Hasseki, Sarpıncık, Parlak, Salman.Küçükbahçe, Yayla, Mahallesi ve Bağlı Olan Yerler .Orman Gözetleme. ve Özel Trafolar Jamper Almave Bağlaması İçin Etkilennen Yerler

08:30 – 17:30 saatleri arasında Salman, Deniz Giren yöresi Yayla ve çevresi, Küçükbahçeve çevresi Orman Trafoları Eğriliman ve çevresi

Karşıyaka: 06:00 – 08:00 saatleri arasında Trt Bölge Vericiler Müdürlüğü, Emniyet Röle, Genelkurmay Röle, Yıldız Radyo, Jandarma Telsiz Röle İstasyonu, Vakkorama, Aselsan, Ata, Ekin Radyo, Karagöl, İzmir B.Ş.B. Ege, T.Telekom Röle, Sokak,Y Tv, Kanal Tek, Özmen Radyo, Kapital Radyo, Can Radyo, Kordon Fm, Yeni Tv, Akra Fm, Marmara Fm, Radyo 35, İstanbul Tv, Başak Fm, Ege Yayıncılık, Demokrat Radyo, Başak Fm, Meteor Fm Radyo, Tv İstasyonları, Karatepe Türkcell, Avea Gsm Baz İstasyonları, Yamanlar Bşb. Btm Daire Başkanlığı Radyolink İstasyonu, Karatepe Karşıyaka Belediyesi Gençlik Merkezi

Kemalpaşa: 07:00 – 09:00 saatleri arasında Akalan Yolu ile Çambel Uolu Arsında Kalan Bölge Şen İhracat, G11Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Aşkar Prefabrik, Ali Kodaloğlu, Abdullah Algan, Ahmet Çınar Çınar, İkon Ambalaj, Hüsnü Kalyon, Ali Adalı, Doğalsen Orman Ürünleri özel trafolu aboneler ve çevresi

07:00 – 16:00 saatleri arasında Akalan Yolu ile Doğusuna Doğru Cavit Gülel, Yeşilova Nebati Yağ özel trafolu aboneler ve çevresi

15:00 – 16:00 saatleri arasında Akalan Yolu ile Çambel Uolu Arsında Kalan Bölge Şen İhracat, G11Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Aşkar Prefabrik, Ali Kodaloğlu, Abdullah Algan, Ahmet Çınar Çınar, İkon Ambalaj, Hüsnü Kalyon, Ali Adalı, Doğalsen Orman Ürünleri özel trafolu aboneler ve çevresi

Konak: 13:00 – 13:45 saatleri arasında Kılıç Reis Mahallesi Ş. Saraçoğlu Caddesi, 276, 283, 284, 308, 320, 320/1, 324 sokaklar ve çevresi

14:00 – 14:45 saatleri arasında Selçuk, Atilla Mahalleleri Eşrefpaşa Caddesi, Rakım Erkutlu Caddesi, 349, 475, 481, 648 sokaklar ve çevresi

Menemen: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Emiralem Tarımsallar Hasanlar Tr 3 Görece Tr 3 Dsi Kanal Yolu ve çevresi

Narlıdere: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Mithatpaşa Caddesi, Özyol, Lozan, Tolga, Madalyon, Odul, Akdoğan, Dilek, Atilla İlhan, Başak, Yafacı, Şehit Fethi Bey, Öznur, Ahmet Rasim sokaklar

09:00 – 17:00 saatleri arasında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, Yıldırım Kemal Caddesi, Yalçın Sokak

Ödemiş: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Bozdağ Mahallesi Büyükçavdar ve Küçükçavdar yöresi

Seferihisar: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Düzce Mahallesi, Azmak yöresi

Selçuk: 09:30 – 15:30 saatleri arasında Barutçu, Zeytinköy Mahaleleri ile Pamucak Sahili, Pamucak Tur ve Pamtur Siteleri, Yoncaköy, Tek Site, Kuyumcular ve İlsim Siteleri, Gölova İzsu İçme Suyu Tesisleri, Pamucak Belediye ve Dereli Tesisleri, Hava Alanı, Arvalya İzsu Tesisleri ve Arvalya çevresi

Tire: 09:00 – 10:00 saatleri arasında Başköy Mahallesi Kureyş yöresi

Torbalı: 08:30 – 12:00 saatleri arasında Özbey İndirme Merkezi, Ahmetli Köyü, İzsu 2 Tr. ve sulama trafoları

10:45 – 11:45 saatleri arasında Muratbey Mahallesi’nde bulunan Toryapı, Yeşil Gül Kent Sitesi, Yaprak Yapı Sitesi, Doğan Bursalıoğlu Cad, 3535, 3527, 3522, sokaklar ve çevresi

12:00 – 13:00 saatleri arasında Özege Dm Den Zümrüt Enh Kesilecektir., Zümrüt Teks, Dominos, Akad, Yeni Prefabrik, Usmer, Punteks, Tezcan Asfalt, Dost Gıda, Acs, Martin Bauver, Alternatif Tar

Urla: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Çeşme İzmir Asfaltı Yolu, 2246, 3247, 3302, 3250, 3249, 3300 sokakları ve çevresi

08:30 – 18:00 saatleri arasında Rüstem Mahallesu Pınarı yöresi Yııldıztepe yöresi vericiler özel trafolu aboneler

Bir cevap yazın