Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 14 Haziran 2016 Salı günü İzmir'in 20 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Bayındır: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Arıkbaşı Mahallesi Tamamı ve çevresindaki özel trafolu aboneler
08:30 - 16:30 saatleri arasında Canlı Semti Tr - 3 Trafo Bölgesi Tamamı
09:00 - 12:00 saatleri arasında Hamza Sokak Tamamı
09:00 - 17:00 saatleri arasında Sadıkpaşa Mahallesi, Arapbaşı yöresi
Bayraklı: 09:00 - 15:00 saatleri arasında M.Erener Mahallesi, 1747, 1748, 1750, 1751, 2174, 2174/ 1, 2176, 2178, 2179, 2181, 2185, 2186, 2188, 2189, 2190, 2191, 2194 sokaklar ve çevresi
Bergama: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Paşaköy, Ferizler, Doğancı mahalleleri ve özel trafolu aboneler
Buca: 08:00 - 09:00 saatleri arasında Yıldız Mahallesi, 206/48 - 58 - 60 - 66 sokaklar ve çevresi
09:00 - 10:00 saatleri arasında Kaynaklar Mahallesi, 2115, 2119, 2120, 2154, 2155 sokaklar ve çevresi
10:00 - 11:00 saatleri arasında Yıldız Mahallesi, 204/36, 206/20 - 21, 207/6 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında Kaynaklar Mahallesi, 2060, 2166, 2167, 2168, 2169 sokaklar ve çevresi
13:00 - 14:00 saatleri arasında Kozağaç Mahallesi, 211, 222/2 - 4 - 31 sokaklar ve çevresi
14:00 - 15:00 saatleri arasında Kaynaklar Mahallesi, 2018, 2024, 2027, 2028, 2053 sokaklar ve çevresi
15:00 - 16:00 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, 267/2 - 3 - 4, 268 sokaklar ve çevresi
15:00 - 16:00 saatleri arasında Kaynaklar Mahalesi, 2036, 2071 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 07:00 - 15:00 saatleri arasında Raif Zihnalı, Hidayet Tarımsal, Ovacık Azmak Bölgesi, 18 Evler Sitesi, L - 415 Oğuz Aydemir, Manastır yöresi, Ovacık Aktarma Trafosu
07:00 - 15:00 saatleri arasında Reisdere Köyü
Foça: 08:30 - 09:00 saatleri arasında Mustafa Kemal Atatürk ve Fatih mahallelerinin tamamı
09:00 - 16:00 saatleri arasında Yeni Foça - Cumhuriyet Caddesi, Akar, Bilge, Akman, Dere, Atmaca, Doğan, Can, Yıldırım, Kurtuluş Sokaklar ile bu çevredeki sokaklar
Gaziemir: 08:00 - 10:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Altan Aydın Caddesi, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Altan Aydın Caddesi, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 sokaklar çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148/1 - 2 - 3, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Süleyman Ergin Caddesi, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 116, 116/1 - 2 - 3, 117, 120, 142 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Altan Aydın Caddesi, Akçay Caddesi Üzeri
Güzelbahçe: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çamlı Mahallesi Tamamı, Saray, Aydın, Kaptan sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Yüzbaşı Şerafettin, 3972, 3972/1 - 2, 3885, 3976, 3984 sokaklar ve çevresi
09:00 - 09:45 saatleri arasında Fahrettin Altay Mahallesi, 11, 11/3, 14, 65/8 sokaklar ve çevresi
14:00 - 14:45 saatleri arasında Bahçeli Evler Mahallesi, Ali Rıza Avni Bulvarı, 370, 374, 494, 506 sokaklar ve çevresi
15:00 - 15:45 saatleri arasında Bahçeli Evler Mahallesi, 490, 505, 506 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Denizgiren yöresi
Karşıyaka: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Onur Mahallesi, 7356, 7356/3 - 4 - 5 - 6, 7371, 7371/6 - 7 - 8 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Doğançay Mahallesi, 7020, 7190, 7193, 7194, 7194/10, 7195/1 - 2 - 4, 7196 sokaklar ve çevresi
09:00 - 11:00 saatleri arasında 7550, 7551, 7563, 7563/1 sokaklar ve çevresi
Kiraz: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Olgunlar Mahallesi Avgan yöresi
Kınık: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Fatih Mahallesi 1.Karpuzluk Sokak, Kardelen Sokak ve çevresi
Konak: 10:00 - 10:45 saatleri arasında Göztepe Mahallesi, Mithat Paşa Caddesi ve çevresi
11:00 - 11:45 saatleri arasında Çankaya Mahallesi, 137, 145, 153, 155, 194 sokaklar ve çevresi
13:00 - 13:45 saatleri arasında Araphasan Mahallesi, İnönü Caddesi, 236, 265/3 sokaklar ve çevresi
Menderes: 08:30 - 14:00 saatleri arasında Çileme, Sancaklı, Değirmendere mahalleleri, Malta yöresi ve çevresi
09:30 - 17:30 saatleri arasında Doğanbey - Cumhuriyet Mahallesi, Meltemtur Sitesi çevresi
Menemen: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Emiralem Tarımsallar, Hasanlar Tr - 3, Görece Tr - 3, Dsi Kanal Yolu ve çevresi
Narlıdere: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, Armağan, Meltem, Armağan, Orkide, Kervan sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gürler Caddesi, İlim, Mavi Niyazi, Yapan, Teyfik Fikret, Korsan, Şarmaşık, Sarıkuş, Yeni Kale sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Bademli Mahallesi'nin bir bölümü
09:00 - 17:00 saatleri arasında Hamamköy Mahallesi'nin bir bölümü
Tire: 09:00 - 15:30 saatleri arasında Üzümler Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Akyurt Mahallesi
Urla: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Bademler Köyü, Ovacık Köyü, İhsaniye Köyü ile bu bölgelerdeki özel trafolu aboneler