Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü İzmir’in 20 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Bayındır: 09:00 - 17:30 saatleri arasında Sadıkpaşa Mahallesi, Arapbaşı yöresi
Beydağ: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Yukarı Aktepe, Çamlık, Mutaflar, Palamutçuk Mahalleleri, Mutaflar İçme Su Özel Trafo ve çevresi
Bornova: 02:00 - 03:00 saatleri arasında Mansuroğlu, Manavkuyu, Osmangazi Mahallesi, Koşukavak Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Yzb. İbrahim Hakkı Caddesi, Mustafa Kemal, Haşim İşcan Caddeleri, Gazi Osman Paşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Sakarya Caddeleri, Özkanlar Migros, Türk Telekom Özkanlar Santrali, Ege Bölgesi Kızılay Kan Merkezi ve çevresi
09:00 - 10:30 saatleri arasında Beşyol Özbek Mahallesi, Özbek Caddesi ve çevresi
10:30 - 14:00 saatleri arasında Beşyol Köyü, Yukarı Mahalle, Beşyol Caddesi, Özhürkent Sitesi ve çevresi
13:00 - 16:30 saatleri arasında Kayadibi Köyü, Kayadibi Caddesi ve Kayadibi köyüne bağlı cadde ve sokakların tamamı
Buca: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, 2/6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 12 - 13 - 14 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Yıldız Mahallesi, 206/32 - 34 - 37 - 38, 242/16 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 08:00 - 17:00 saatleri arasında L - 122, Raif Zihnalı, L - 123, N Hidayet, L - 491 Ovacık Azmak İlave Trafo, L - 124 18 Evler Sitesi, L - 125 Ovacık Azmak Trafo Bölgesi, L - 415 Oğuz Aydemir, L - 121 Manastır yöresi, L - 120 Ovacık Aktarma Trafosu
Çiğli: 02:00 - 03:00 saatleri arasında Evka - 2, İstasyonaltı, Maltepe Mahalleleri, Yüksek Vadievleri, Metro Gros Market ve çevresi
Foça: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Eski Bağarası - 411, 412, 414 sokaklar ve çevresi
Gaziemir: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, 179, 179/1 - 2 - 3, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190/1, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Mordoğan - İzmir Caddesinin Bir Kısmı, Ayı Balığı Caddesinin Bir Kısmı, 41, 42, 43. 44, 45, 46 sokaklar ile Mordoğan Eski Köy Yolu çevresi
Karşıyaka: 02:00 - 03:00 saatleri arasında Cumhuriyet, Şemikler, İmbatlı, Örnekköy, Soğukkuyu, Bostanlı, Dedebaşı, Aksoy, Donanmacı, Nergiz, Demirköprü, Goncalar, Yalı, Alaybey, Atakent Mahallesi, Girne Bulvarı, Soyak Evleri, Soyak Siesta Evleri, Soyak Optimus Evleri, Oyak Evleri, Toki Albayrak Mavişehir, Toki Mavişehir Konutları, İzsu Atıksu Pompa İstasyonu, Sentez Sağlık Hizmetleri, Park Yaşam Konutları, Mavi Bahçe Alış Veriş Merkezi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Günsazak Bulvarı, Doç Dr. Bahriye Üçok Bulvarı, 1830/2, 1831/14 - 15 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Ali Alp Böke Caddesi, 6137, 6139, 6144 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa: 09:30 - 15:00 saatleri arasında Kemalpaşa Bağyurdu Ovası Ablıoğlu Lezita, Limak Ege Çimento, Aydın Kum Aydınlar Çakıl, Aydımlar Madencilik, Bekir Celep, Baki Erken, Efkar Tavukçuluk, Behram İsmail Yaran, Karmez Gıda, Yolbak, Mehmet Ursay, Ulaştırma Denizcilik Kantar, Rıza Aydın, Halil Etkin, Abdurrahman Kundakçı, Emin Erol, Sezai Edis, Lmc Makina, Mustafa Akdemir, Nif Bağları, Bortav, Gürdal Dinç, Fatma Akdemir, Nihat Özgün, Eko Endüstri, Örge Petrol, Sami Bulut, Mehmet Yılmaz, Mustafa Orhan Erbil, Mustafa Erbil, Nuri Özmutlu, Ayşe Tamtürk, Ege Tav, Cng Cengiz Gıda, Işık Tavukçuluk 1 - 2 - 3, İsmail Aksoy, Ali Candaş, Rıdvan Üreten, Dilek Tanrıkulu, Gökay Günyüz, Hatice Uçtu, Mehmet Köse, Nebi Özden, Aysan Makina, Ören Ovası, Ören Top - Su Trafoları, Emine Gürbüz, Gökkaya Yumurta, Hafize Bilğili, Ören Belediyesi, Nursen Çelebi, Ahmet Tuncer Kızılkan, Refik Mutlu, Bülent Bakiboğa, Turkcell Cark, Mehmet Doğan, Enis Nail Özel, İbrahim Atıcı, Nuray Berki, Ablıoğlu Yem, Kenan Arslan, Murat Ateş, Mustafa Tevfik Atıcı, Cavit Çobanoğlu özel trafolu aboneler ve çevresi
09:30 - 15:00 saatleri arasında Armutlu - Yeni Nesil Caddesi, Teknopet, Çiçek Turşu ve Ankara Asfaltı arasındaki trafolar ve özel trafolu aboneler
Kınık: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Yayakent At Çayırı, İrfan Yay, Muzaffer Günaylı, Arif Uyar ve Mehmet Akmaz Tarımsal Sulama Trafoları
Konak: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Kosova Mahallesi, Kosova, 730, 5311, 5337/1, 5343, 5347/2, 5349, 5357, 5560, 5561, 5562, 5563 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Ballıkuyu Mahallesi, 1011, 1012, 1013, 1050, 1051, 5260, 5271, 5274, 5275, 5277, 5283, 5284, 5285, 5286, 5288 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Yeşildere Mahallesi, 5307, 5312, 5318, 5319, 5322, 5324, 5329, 5330, 5359, 5360, 5361, 5362, 5369 sokaklar ve çevresi
09:00 - 09:45 saatleri arasında Barbaros Mahallesi, 337, 350, 350/1 sokaklar ve çevresi
10:00 - 10:45 saatleri arasında Barbaros Mahallesi, 334, 335, 336, 350, 351 sokaklar ve çevresi
11:00 - 11:45 saatleri arasında Selçuk Mahallesi, Rakım Erkutlu Caddesi, 648, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 676 sokaklar ve çevresi
12:00 - 12:45 saatleri arasında Ali Reis Mahallesi, 793, 803, 806, 972, 973, 974, 982 sokaklar ve çevresi
14:00 - 14:45 saatleri arasında Kubilay Mahallesi, Haci Ali Efendi Caddesi, 975, 977, 981, 983, 1027, 1028, 1035, 1036 sokaklar ve çevresi
15:00 - 15:45 saatleri arasında Kadifekale Mahallesi Kosova, 1005, 1011, 5272, 5277, 5279, 5280 sokaklar ve çevresi
16:00 - 16:45 saatleri arasında Küçükada Mahallesi, Yeşildere Caddesi, 1433, 2241, 2242, 2243, 3560, 5350 sokaklar ve çevresi
Menderes: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Menderes Değirmen Dere, Sançaklı, Çileme Mahalleleri, Malta yöresi ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Gümüldür Orta Mahalle, Kamil Eser Caddesi, 1193 Sokak çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Gümüldür Özdere - Çukuraltı Mahallesi, Atatürk Bulvarı, 2110 Sokak ile 14 Evler Göksu Karşı Tarafları
Menemen: 08:30 - 16:00 saatleri arasında Ahıdır, Kazımpaşa Mahalleleri, Mermerli Mahallesi Bir Bölümü ve çevresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında Emiralem - Değirmendere DSİ Kanal Yolu ve çevresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında Asarlık - 424, 430, 436, 441, 444, 445, 447 sokaklar ve çevresi
Narlıdere: 09:00 - 17:00 saatleri arasında İsmet İnönü, Tuna Caddeleri, Depo, Kazançoğlu, Öztekel, Geçer, Gülbahar, Aşık Veysel, Öz Yuva, Sinem, Uygun, Metin Oktay, Orhan Veli, Yeşilırmak, Gelincik sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 17:30 saatleri arasında Bayırlı Mahallesi ve Boğaz yöresi
Selçuk: 06:00 - 07:30 saatleri arasında Selçuk İlçe Merkezinin Zafer, 14 Mayıs, Cumhuriyet, Atatürk, İsabey Mahalleleri ile Şirince, Çamlık, Acarlar, Sultaniye, Gökçealan, Havutçullu, Sultaniye, Barutçu, Belevi, Zeytinköy Mahaleleri ile Efes Alt ve Üst Kapı, Meryemana, Pamucak Sahili, Pamucak Tur ve Pamtur Siteleri, Yoncaköy, Tek Site , Kuyumcular ve İlsim Siteleri ve İzsu İçme Suyu Tesisleri, Can Tereyağları , Depo Efes, Özinan, Eldorado, Zafer Gıda, Başarı Yatırımlar, Ege Lisanslı Depoculuk Soğuk Hava Tesisleri, Hal Binaları Dükkanları, Pehlivanoğlu Tesisleri Uçaklar Gıda, Halil Olgun Soğuk Hava Tesisleri ve çevresi
Tire: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Eşref Güngör Grup Sulama Trafosu
09:00 - 17:00 saatleri arasında Yiğenli Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Akyurt Mahallesi
Torbalı: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Zeki Öztaş Caddesi, Feridun Yılmaz Caddesi Bir Bölümü, 102, 110, 112, 129, 130, 131 sokaklar ile İşbank çevresi
13:00 - 14:30 saatleri arasında Tukaş, Crysamed, Sepiciler, Ahmetli Organize Sanayii, Kimtaş Kireç Firmaları
15:30 - 17:00 saatleri arasında Subaşı, Pamukyazı, Naime, Atalan, Göllüce, Bübüldere, Kırbaş, Sağlık, Tulum, Beton Star, Yağmur Plastik, Ege Fide, Bumey, Ht Gübre, Sibal Plastik, Olimpos, Akkoca Tav, Çetineller