21 Mayıs 2016 Cumartesi: 19 ilçede elektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 21 Mayıs 2016 Cumartesi günü İzmir’in 19 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

ALİAĞA: 09:00 – 11:00 saatleri arasında İstiklal Caddesinin bir bölümü, Bim, Yılpa, Daikin, Ege Sport, Emre Elektronik ve çevresi

09:00 – 13:00 saatleri arasında Yalı Mahallesi, 130, 140 Lı sokaklar ile Emek Sokak, Mavi Sokak, Arka Plajlar, Hava Kuvetleri, Ağa Park, Vikper Sitesi, Polis Plajı, Hilton Otel Ve Adnan Saka, İpek Otel çevresi

11:00 – 13:30 saatleri arasında İstiklal Caddesinin bir bölümü, A – 101, Ege Hırdavat, Mert Çelik, Bonzai Çiçekçilik, Star Reklam, Fenomen Erkek Kuaförü, Efsane Unlu Mamülleri, Turkcell, Tena çevresiları

BAYINDIR: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Dernekli, Osmanlar, Balcılar, Yeni Kurudere, Kamberler, Bayramlı mahalleleri Tamamı ve çevresindaki özel trafolu aboneler

BAYRAKLI: 09:00 – 17:00 saatleri arasında 2140, 2148, 2149 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında 2140, 2145 sokaklar ve çevresi

BERGAMA: 10:00 – 12:00 saatleri arasında Örenli, Yortanlı, Çürükbağ, Pireveliler, Çeltikçi, Eğiller, Dereköy, Çaltıkoru, Tırmanlar, Çobanlar, Hacılar, Akçenger, Kırcalar, Topallar, Ürkütler, Oruçlar, Yukarıada, Ekizler, Sarıcaoğlu, İneşir, Yukarı İneşir, Gültepe, Karalar, Halilağalar, Katrancı, Ahmetbeyler, Çitköy, Ferizler, Doğancı, Paşaköy, Yukarıkırıklar, Gökçeyurt, Kaleardı, Hamzalı Süleymaniye, Avunduruk, Çamtepe, Üçtepe, Yoğurtdöken mahalleleri ile çevresidaki İşletmeler, İçme Suları Ve Tarımsal Sulamalar Trafoları

12:00 – 15:00 saatleri arasında Örenli, Yortanlı, Çürükbağ, Pireveliler, Çeltikçi, Eğiller, Dereköy, Çaltıkoru, Tırmanlar, Çobanlar, Hacılar, Akçenger, Kırcalar, Topallar, Ürkütler, Oruçlar, Yukarıada, Ekizler, Sarıcaoğlu, İneşir, Yukarı İneşir, Gültepe, Karalar, Halilağalar, Katrancı mahalleleri ile çevresilarındaki İşletmeler Ve İçme Su Trafoları

BEYDAĞ: 09:30 – 14:00 saatleri arasında Adaküre Mahallesi ve çevresi

BUCA: 08:00 – 09:00 saatleri arasında Atatrük Mahallesi, 202/14 – 17 – 28 – 35 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, 2/9 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14, 6 sokaklar ve çevresi

09:00 – 10:00 saatleri arasında Gaziler Mahallesi, 1080, 1086, 1102, 1104 sokaklar ve çevresi

10:00 – 11:00 saatleri arasında Atatürk Mahallesi, 63, 63/1 – 2 – 3, 206 sokaklar ve çevresi

11:00 – 12:00 saatleri arasında Karanfil Mahallesi, 1106, 1107, 1110, 1186 sokaklar ve çevresi

13:00 – 14:00 saatleri arasında Kozağaç Mahallesi, 233, 240, 240/1 – 3 – 4 sokaklar ve çevresi

14:00 – 15:00 saatleri arasında İzkent Mahallesi, 1208, 1302, 1304, 1311 sokaklar ve çevresi

15:00 – 16:00 saatleri arasında Çamlıkule Mahallesi, 239/2, 250/1, 290/9, 291 sokaklar ve çevresi

16:00 – 17:00 saatleri arasında Murathan Mahallesi, 1206, 1210, 1211, 1212 sokaklar ve çevresi

DİKİLİ: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Bademli Mahallesi, Sağlık Ocağı ve çevresi

FOÇA: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Yıldırım Beyazıt Caddesi, Oruç Reis Caddesi, Öksüz Caddesi, Şafak, Ölçer, Talih, Zeki, Eğlence, Aslan, Aydın, Kızılırma, Yasemin, Mine, Kanber, Venüs, Dicle, Menekşe, Güzin, Güneş, Yonca, Yunus, Manolya, Has, Pelikan, Kkk Kampı, Tc. Ulaştırma Bakanlığı ve çevresi

GAZİEMİR: 08:00 – 18:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Akçay Caddesi, 179, 179/1 – 2 – 3, 182, 185, 186, 188, 189, 194, sokaklar Üzeri

KARABAĞLAR: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Limontepe, Umut Mahallesi, Öğretmen Rasime Şeyhoğlu Caddesi, 3826, 3851, 3952, 9687/3 – 9690, 9714, 9740, 9749, 9750/1, 9753 sokaklar ve çevresi

09:00 – 09:45 saatleri arasında Ali Fuat Erden Mahallesi, 9714, 9727/1, 9730, 9733, 9757, 9763, 9765, 9771, 9772 sokaklar ve çevresi

10:00 – 10:45 saatleri arasında Gazi Mahallesi, 3885, 3885/1 – 2, 3897, 3900, 3900/1 – 4 – 10, 3924, 3925, 3926, 3974, 3975 Sokak ve çevresi

11:00 – 11:45 saatleri arasında Özgür Mahallesi, 3071, 3603, 3932, 3933, 3939, 3941, 3943, 3949, 3971, 3972/3 – 4 sokaklar ve çevresi

12:00 – 12:45 saatleri arasında Özgür Mahallesi, 3915, 3918, 3921, 3923, 3922, 3931, 3932, 3932/1, 3933, 3952, 3953 sokaklar ve çevresi

14:00 – 14:45 saatleri arasında Yurdoğlu Mahallesi, 3946, 3946/1 – 3 – 4, 3947/6 – 7 sokaklar ve çevresi

15:00 – 15:45 saatleri arasında Cennet Çeşme Mahallesi, 3991, 3991/1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 15 – 18 – 19, 3994, 3994/3 – 4, 3996/3, 3997, 3997/4 Sokak ve çevresi

16:00 – 16:45 saatleri arasında Uzundere Mahallesi, Eski İzmir Caddesi, 3962/1 – 2 – 4 – 5 – 8 – 9 – 10 – 11 Sokak ve çevresi

KARABURUN: 08:30 – 10:30 saatleri arasında Hava Radar, Deniz Radar, Dhm, Trt Ve Büyük Şehir Belediyesi Tr

11:00 – 13:00 saatleri arasında Hasseki, Sarpıncık, Parlak, Salman, Küçükbahçe, Yayla Köyleri ile Bağlı Olan Yerler, Yeni Asır Sitesi ve çevresi

KARŞIYAKA: 08:00 – 17:00 saatleri arasında 6700, 6701, 6708, 6708/1 – 2, 6712, 6712/1 – 2 – 3 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında 7020, 7020/1 – 2 – 3, 7130, 7131, 7133, 7134, 7163, 7171, 7172, 7173 sokaklar ve çevresi

KEMALPAŞA: 09:00 – 09:30 saatleri arasında Ayşe Kesmeci, Memiş Kirli, Mehmet Türk, Halil Dedeoğlu, Yaşar Çetin, Remzi Gecekuşu, Veli Koyuncu, Ali Çağatay, Şenay Kesen Kaş, Kartal Lojistik, Murat Demirdelen, Aptuül Kaffur Yıldırım, İzsu, İzsu Arıtma, Yılkap Orman Ürünleri, Ramazan Işık, Fahri Akyüz, Alaaddin Güzel, İzzet Bektaş, Nusret Kaplan, Yakın Palet, Salih Kılavuz, Körfez Gıda, Mahmut Yıldızdağ, İsmail Has, Özdeşkent, Davut Karavar, Yahya Yazar, Hakkı Özdemir, Vefa Sevim, Musa Karabacak, Dursun Demirkaya, Süleyman Bayman, Vahdi Albay, Kemal Özbaş, Ali Çok, Eşref Atmaca, Vezir Yıldız, Hasan Cirit, Emin İşçi, H. İbrahim Özışık, Teoman Avcıoğlu ve çevresi

09:00 – 15:30 saatleri arasında Taşlıyol yöresi, Eşref Atmaca, Vezir Yıldız, Hasan Cirit, Emin İşçi, H. İbrahim Özışık, Teoman Avcıoğlu ile çevresi özel trafolu aboneler

15:00 – 15:30 saatleri arasında Ayşe Kesmeci, Memiş Kirli, Mehmet Türk, Halil Dedeoğlu, Yaşar Çetin, Remzi Gecekuşu, Veli Koyuncu, Ali Çağatay, Şenay Kesen Kaş, Kartal Lojistik, Murat Demirdelen, Aptuül Kaffur Yıldırım, İzsu, İzsu Arıtma, Yılkap Orman Ürünleri, Ramazan Işık, Fahri Akyüz, Alaaddin Güzel, İzzet Bektaş, Nusret Kaplan, Yakın Palet, Salih Kılavuz, Körfez Gıda, Mahmut Yıldızdağ, İsmail Has, Özdeşkent, Davut Karavar, Yahya Yazar, Hakkı Özdemir, Vefa Sevim, Musa Karabacak, Dursun Demirkaya, Süleyman Bayman, Vahdi Albay, Kemal Özbaş, Ali Çok, Eşref Atmaca, Vezir Yıldız, Hasan Cirit, Emin İşçi, H. İbrahim Özışık, Teoman Avcıoğlu ve çevresi

KİRAZ: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Ovacık Mahallesi Akalan yöresi

KONAK: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Güzelyalı Mahallesi, 19, 21, 23, 30, 33, 36, 37, 38 sokaklar ve çevresi

MENDERES: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Tekeli İtop Dm Karakuyu Mahallesi, Çileme Mahallesi, Tekeli İzsu Arıtma ve çevresi

08:30 – 12:30 saatleri arasında Gümüldür Doğanbey – Cumhuriyet Mahallesi, Kuşadası – Seferihisar Yolu Caddesi, Çiçek Tatil Sitesi Önü

13:30 – 17:30 saatleri arasında Gümüldür İnönü Mahallesi, Meryem Ana Caddesi, Tevfik Yılmaz Caddesi, 6013, 6027, 6029 6013 sokaklar ile Süreyya Otel çevresi

MENEMEN: 08:30 – 16:00 saatleri arasında Buruncuk Köyünün Tamamı Ve Erdenk Un, Coşkunlar Lastik, Emek Elektrik ve çevresi

08:30 – 17:00 saatleri arasında Emiralem – Değirmendere Dsi Kanal Yolu ve çevresi

08:30 – 17:00 saatleri arasında Asarlık – 424, 430, 436, 441, 444, 445, 447 sokaklar ve çevresi

ÖDEMİŞ: 09:00 – 12:00 saatleri arasında Hürriyet Mahallesi Bayramkuyu yöresi bir bölümü

09:00 – 17:30 saatleri arasında Bayırlı Mahallesi Ve Boğaz yöresi

10:00 – 16:00 saatleri arasında Süleyman Talu Grubu

11:00 – 11:30 saatleri arasında Çaylı, Alaşarlı, Yeşilköy, Kızılcaavlu mahalleleri ve çevresi

11:00 – 16:00 saatleri arasında Orhangazi, Köfündere mahalleleri ve çevresi

SEFERİHİSAR: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Ulamış Mahallesi, Düzce Mahallesi, Turgut Mahallesi, Yaren yöresi, Okul, Çeşme caddeleri, Azmak bölgesi ve çevresi

Bir cevap yazın