20 Mayıs 2016 Cuma: 18 ilçede elektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Mayıs 2016 Cuma günü İzmir’in yedi ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Sadullah Sever, Fatih Sultan, Uğur Mumcu, Nazım Hikmet caddeleri, Karakaya, Sayın, Şenses, Taşkent, Duru, Güncel, Sultan, Asya sokaklar ile 7. Jandarma Komutanlığı Lojmanları ve çevresi

09:00 – 16:00 saatleri arasında Helvacı Mahallesi’nin tamamı, M.Sevindik, Mimar Sinan, Yavuz Selim, M. Kemal Atatürk, Mithat Paşa caddeleri ile 2200, 2400, 2600 Numaralı sokaklar

Bayındır: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Çiftçigediği Mahallesi, Toprak Su Tr1 – Tr2, Ali Eşen Sulama Grubu Trafosu Tamamı ve çevresindaki Özel Trafolar

Bayraklı: 09:00 – 17:00 saatleri arasında 2140, 2148, 2149 sokaklar ve çevresi

Bornova: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Altındağ – 4032, 4039, 4039/1 – 2 – 3 – 4, 4047, 4049, 4049/1, 4053, 4135, 4162, 4172, 4174, 4174/1 – 3, 4176, 4176/1, 4178, 4180 sokaklar ve çevresi

Buca: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Adatepe Mahallesi, 2/9 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14, 6 sokaklar ve çevresi

08:00 – 09:00 saatleri arasında İnönü Mahallesi, 682, 682/9 – 11, 684/7 sokaklar ve çevresi

09:00 – 10:00 saatleri arasında Göksu Mahallesi, 668/6 – 10, 693, 693/16 sokaklar ve çevresi

10:00 – 11:00 saatleri arasında Göksu Mahallesi, 679/24 – 28 – 31, 693/13 sokaklar ve çevresi

11:00 – 12:00 saatleri arasında Göksu Mahallesi, 637/10 – 25 – 26 – 27 sokaklar ve çevresi

13:00 – 14:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 664, 657/1, 661/1 – 4, 659/4 sokaklar ve çevresi

14:00 – 15:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 666/2, 630/1 – 4, 667/4 sokaklar ve çevresi

15:00 – 16:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, Aydınhatboyu Caddesi, 722, 722/1 – 7 sokaklar ve çevresi

16:00 – 17:00 saatleri arasında Göksu Mahallesi, 687, 687/1 – 5 – 7, 688/12 sokaklar ve çevresi

Çeşme: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Tireliler, Yeni Dostlar, Şerafettin Özel, Vodafone baz istasyonu, 11 Evler Sitesi, Hamdi Kocaman, Babaylon Su Kuyuları, Gemi Kurtarma, Almandı Yılmaz, Akkun Tursite

08:00 – 17:00 saatleri arasında Alaçatı Kerimoğlu yöresi, 4000, 4014, 4018, 2028, 2080, 2108, 2109 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında 2200, 2235, 2236, 2237, 2245, 2247, 2249 sokaklar ve çevresi

Gaziemir: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Gazi Mahallesi, Kemal Reis Caddesi, 28/1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 – 10 – 11 – 12 – 13 sokaklar üzeri

08:00 – 17:00 saatleri arasında Sevgi Mahallesi, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 950, 951, 952, 953, 954, 955 sokaklar üzeri

08:00 – 17:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, 120, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 sokaklar üzeri

Karabağlar: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Cennetoğlu Mahallesi, 5664, 5666, 5668, 5671, 5680, 5694, 5709, 5712, 5714, 5765 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Bahriye Üçok Mahallesi, 9600 Sokak ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Karabağlar Mahallesi, 5656, 5657, 5661, 5667, 5671, 5672, 5673, 5674, 5678, 5757, 5757/4, 5764, 5769, 5780, 5782, 5787, 5788/1 – 2 – 3 – 5 sokaklar ve çevresi

09:00 – 09:45 saatleri arasında Fahrettin Altay Mahallesi, 11, 14, 65/8 – 12 sokaklar ve çevresi

10:00 – 10:45 saatleri arasında Salih Omurtak Mahallesi, 9616, 9618, 9636, 9640, 9641, 9642, 9659/2, 9660 Sokak ve çevresi

11:00 – 11:45 saatleri arasında Vatan Mahallesi, 9174/1, 9193, 9195/8, 9246 sokaklar ve çevresi

12:00 – 12:45 saatleri arasında Sarıyer, Çalıkuşu Mahalleleri, Coşkun Kale, 3170, 3172, 3174, 3270, 3280, 3281, 3282, 3283, 5714/14 – 42 – 43 sokaklar ve çevresi

14:00 – 14:45 saatleri arasında Aşık Veysel Mahallesi, Yeşillik Caddesi, 4000, 4004, 4005, 4006, 4007, 4035, 5846 sokaklar ve çevresi

15:00 – 15:45 saatleri arasında Özgür Mahallesi, Eski İzmir Caddesi, 3651, 3893, 3898, 3898/1 – 2 – 3 – 4, 3901, 3911, 3912, 3914 Sokak ve çevresi

16:00 – 16:45 saatleri arasında Özgür Mahallesi, Eski İzmir Caddesi, 3651, 3893, 3898, 3898/1 – 2 – 3 – 4, 3901, 3911, 3912, 3914 Sokak ve çevresi

Karaburun: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Yayla Köyü

Karşıyaka: 08:00 – 17:00 saatleri arasında 6691, 6692, 6692/1 – 2 – 3, 6693, 6700, 6701, 6710 sokaklar ve çevresi

08:00 – 17:00 saatleri arasında Gün Sazak Bulvarı, 1828/6 – 7 sokaklar ve çevresi

Kemalpaşa: 09:00 – 15:30 saatleri arasında İnönü Caddesi, Armutlu Caddesi, 230, 241/1 – 2 – 3, 262, 263, 264, 265, 268, 271, 272 sokaklar ile Cem Evi çevresi, Körfez Dersanesi çevresi

Kınık: 08:30 – 18:00 saatleri arasında Poyracık – Köşk Düzü Mahallesi, Kuyu, Bahçeli, Köşk, Kırca ile Cami Sokak ve çevresi

Kiraz: 09:00 – 12:00 saatleri arasında Karaburç Mahallesi

Menderes: 08:30 – 16:30 saatleri arasında Tekeli, Develi, Küner, Şaşal, Deli Ömer Mahalleleri ile Sarıçay yöresi, Özsu Su Fabrikası Şaşal Danone Su Fabrikası

09:00 – 16:00 saatleri arasında Tekeli İtop Dm, Yarbay Beton Tekeli Ova

08:30 – 17:30 saatleri arasında Gümüldür Doğanbey – Atatürk Mahallesi, 5532, 5536, 5551, 5545 sokaklar ile Sakızağacı yöresi çevresi

09:00 – 15:30 saatleri arasında Gümüldür Yukarı Kızılca Mahallesi, Tufandede Yolu ve çevresi

Menemen: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Emiralem – Değirmendere Dsi Kanal Yolu ve çevresi

08:30 – 17:00 saatleri arasında Asarlık – 424, 430, 436, 441, 444, 445, 447 sokaklar ve çevresi

Ödemiş: 09:00 – 15:00 saatleri arasında Bayramkuyu yöresi bir bölümü

09:00 – 17:30 saatleri arasında Bayırlı Mahallesi ve Boğaz yöresi

Seferihisar: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Tepecik Mahallesi, İlhisar Sitesi, 1301/1, 1304, 1305, 1306, 1505, 1508 sokaklar ve çevresi

Urla: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Gülbahçe Mahallesi’nin tamamı, Balıklıova Mahallesi’nin tamamı ve bu bölgelerdeki özel trafolu aboneler

Bir cevap yazın