Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 16 Nisan 2016 Cumartesi günü İzmir’in 14 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
BAYINDIR: Alankıyı, Dereköy, Hisarlık mahalleleri Tamamı ve çevresindeki özel trafolar 08:30 - 16:00 saatleri arasında
BAYRAKLI: Kubilay Caddesi, 7349, 7349/1, 7353, 7354, 7355 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
BORNOVA: 473, 477, 478, 478/1 - 2 - 5 - 6, 479, 479/1, 480, 480/1, 481, 482, 483, 484, 485, 485/1, 486, 487 sokaklar ve çevresi 09:00 - 13:00 saatleri arasında
Altındağ Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, 4039, 4041, 4045, 4080, 4082, 4084, 4086, 4088, 4123, 4125, 4127, 4129, 4131, 4135 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Altındağ Mahallesi, 4041, 4045, 4088 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Dumlupınar Caddesi, İ.Raci Caddesi, 576, 578, 597/1 - 2 - 3 - 6 sokaklar ve çevresi 13:00 - 16:00 saatleri arasında
BUCA: Efeler Mahallesi, Hayrettin Paşa Caddesi Bir Bölümü, 133, 310, 310/1, 314, 316, 318 sokaklar ve çevresi 08:00 - 16:00 saatleri arasında
DİKİLİ: Bademli Mahallesi, Alanlar ve Kilik yöresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
KARABURUN: Kuyucak yöresi, Tr - 10 Tariş Bank Sitesi ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
KARŞIYAKA: Nihat Dağdelen, Berin Taşan, 1775, 6017 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
KEMALPAŞA: Ören, Yiğitler, Bağyurdu, Sarılar, Sinancılar, Ovacık, Hisarlık, Halilbeyli, Zeynep İşçi, Gökçeyurt, Yeşilyurt, Zeamet, Sarıçalı, Hamzababa Köyleri Tamamı, Zehra Atak Hantat Gıda, Armutlu Toprak Su 1 - 2 - 5, Mehmet Yurt, Fatma Orman, Rafet Karslı, Neriman Zümbül Oğlu, Kenan Yazar, Osman Bakar, Okan Karaboğa, Ali Zohre, İsmail Armağan, Çiğdem Yüngün, Hikmet Çığlık, Saadetin Sağlam, Zekayi Yurt, Üçler Gıda, Kenal Ok, Zübeyir Aras, Ali Deveci, Osman Ortak, Mehmet Aybaktı, Ören Toprak Sulama 1, Halil Yetkin, Halil Özışık, Ayşe Kübra Deveci, Ören Sulama Kooperatifi, Zafer Kaplan, Mario Giovanni Sponza, Yunus Yüksel, Işık Tarım, Müfetter Taş, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Hatice Dinçer, Büneş Su, Erbilin Zeytincilik, Halilbeyli Mezbahanesi, İsmail Aslanoğlu, Rahmi Öztürk, Nihat Kurt, Antepli Zeytin Yağı, Esat Vural, Ahmet Demirok, Kutlutad Yağ, İzmir Orman İşletmesi, Turkcell İletişim, İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Mustafa Uçar Şahin, İzsu Halilbeyli Arıtma, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Sulama Kooperatifi, Sarıçalı İzsu, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt İzsu, Canözler Yem, Yııltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Orka Tarım Özel Trafolu Aboneler ve çevresi 09:00 - 15:00 saatleri arasında
KİRAZ: İğdeli Mahallesinin Tamamı 09:00 - 16:00 saatleri arasında
KONAK: Huzur - Zeybek mahalleleri, Selimiye, Piri Reis, Gazi Caddeleri, Plevne, 2386, 2387, 2388, 2389, 2390, 2391, 2391, 2392, 2393, 2394, 2414, 2416, 2423, 2424, 2426, 2446 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Halkapınar Mahallesi, Gaziler Caddesi, 1142, 1146, 1150, 1151, 1202, 1241/4, 1245 sokaklar ve çevresi 09:00 - 09:45 saatleri arasında
Güney Mahallesi, 1121, 1122, 1136/1, 1140, 1163, 1164, 1172, 1179, 1180, 1187, 1188 sokaklar ve çevresi 10:00 - 10:45 saatleri arasında
Güney Mahallesi, Zeytinlik Caddesi, 1115, 1119, 1123, 1125/1, 1148, 1152, 1153, 1159, 1190 sokaklar ve çevresi 11:00 - 11:45 saatleri arasında
Halkapınar Mahallesi, 1080, 1203, 1203/4, 1204/1 - 3 - 4 - 7 - 8 sokaklar ve çevresi 12:00 - 12:45 saatleri arasında
Halkapınar Mahallesi, 1203, 1203/1 - 2 - 4 sokaklar ve çevresi 14:00 - 14:45 saatleri arasında
Halkapınar Mahallesi, 1203/4 Sokak ve çevresi 15:00 - 15:45 saatleri arasında
Umurbey Mahallesi, 1004 Sokak ve çevresi 16:00 - 16:45 saatleri arasında
MENDERES: Altıntepe Mahallesi’nin bir bölümü 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Gümüldür Orta Mahalle, Atatürk Bulvarı, Filiz Caddesi, 1158 Sokak ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
MENEMEN: Emiralem - Hava Pilot Yüzbaşı Murat Aydın Caddesi, Hasır, 2509 Sokak ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
6301, 6302, 6030 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Şehit Aycan Aksoy Caddesi, Bahçe Sokak ve çevresi 09:30 - 10:30 saatleri arasında
Ertuğrul, Mithatpaşa Caddeleri ve çevresi 11:00 - 12:30 saatleri arasında
Atatürk Caddesi Bir Bölümü, Adnan Menderes Caddesi ve çevresi 13:00 - 14:30 saatleri arasında
ÖDEMİŞ: Kuvvetli ve 3 Eylül mahalleleri 09:00 - 10:00 saatleri arasında
Yeniceköy Mahallesi’nin bir bölümü 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Sekiköy Mahallesi Ova yöresi 10:00 - 15:00 saatleri arasında
TİRE: Atatürk Caddesi, Gümüşpala Caddesi ve çevresi 07:00 - 08:00 saatleri arasında
Turan Mahallesi, Taştepe yöresi çevresi 09:00 - 10:00 saatleri arasında
Seyrekli bölgesi grubu sulama trafoları ve özel sulama trafoları 09:00 - 16:00 saatleri arasında