16 Nisan 2016 Cumartesi: 14 ilçede elektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 16 Nisan 2016 Cumartesi günü İzmir’in 14 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

BAYINDIR: Alankıyı, Dereköy, Hisarlık mahalleleri Tamamı ve çevresindeki özel trafolar 08:30 – 16:00 saatleri arasında

BAYRAKLI: Kubilay Caddesi, 7349, 7349/1, 7353, 7354, 7355 sokaklar ve çevresi 08:00 – 17:00 saatleri arasında

BORNOVA: 473, 477, 478, 478/1 – 2 – 5 – 6, 479, 479/1, 480, 480/1, 481, 482, 483, 484, 485, 485/1, 486, 487 sokaklar ve çevresi 09:00 – 13:00 saatleri arasında

Altındağ Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, 4039, 4041, 4045, 4080, 4082, 4084, 4086, 4088, 4123, 4125, 4127, 4129, 4131, 4135 sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Altındağ Mahallesi, 4041, 4045, 4088 sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Dumlupınar Caddesi, İ.Raci Caddesi, 576, 578, 597/1 – 2 – 3 – 6 sokaklar ve çevresi 13:00 – 16:00 saatleri arasında

BUCA: Efeler Mahallesi, Hayrettin Paşa Caddesi Bir Bölümü, 133, 310, 310/1, 314, 316, 318 sokaklar ve çevresi 08:00 – 16:00 saatleri arasında

DİKİLİ: Bademli Mahallesi, Alanlar ve Kilik yöresi 08:30 – 17:00 saatleri arasında

KARABURUN: Kuyucak yöresi, Tr – 10 Tariş Bank Sitesi ve çevresi 09:00 – 12:00 saatleri arasında

KARŞIYAKA: Nihat Dağdelen, Berin Taşan, 1775, 6017 sokaklar ve çevresi 08:00 – 17:00 saatleri arasında

KEMALPAŞA: Ören, Yiğitler, Bağyurdu, Sarılar, Sinancılar, Ovacık, Hisarlık, Halilbeyli, Zeynep İşçi, Gökçeyurt, Yeşilyurt, Zeamet, Sarıçalı, Hamzababa Köyleri Tamamı, Zehra Atak Hantat Gıda, Armutlu Toprak Su 1 – 2 – 5, Mehmet Yurt, Fatma Orman, Rafet Karslı, Neriman Zümbül Oğlu, Kenan Yazar, Osman Bakar, Okan Karaboğa, Ali Zohre, İsmail Armağan, Çiğdem Yüngün, Hikmet Çığlık, Saadetin Sağlam, Zekayi Yurt, Üçler Gıda, Kenal Ok, Zübeyir Aras, Ali Deveci, Osman Ortak, Mehmet Aybaktı, Ören Toprak Sulama 1, Halil Yetkin, Halil Özışık, Ayşe Kübra Deveci, Ören Sulama Kooperatifi, Zafer Kaplan, Mario Giovanni Sponza, Yunus Yüksel, Işık Tarım, Müfetter Taş, Niyazi Bircan, Sülün Tavukçuluk, Hatice Dinçer, Büneş Su, Erbilin Zeytincilik, Halilbeyli Mezbahanesi, İsmail Aslanoğlu, Rahmi Öztürk, Nihat Kurt, Antepli Zeytin Yağı, Esat Vural, Ahmet Demirok, Kutlutad Yağ, İzmir Orman İşletmesi, Turkcell İletişim, İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Mustafa Uçar Şahin, İzsu Halilbeyli Arıtma, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı Sulama Kooperatifi, Sarıçalı İzsu, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt İzsu, Canözler Yem, Yııltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Orka Tarım Özel Trafolu Aboneler ve çevresi 09:00 – 15:00 saatleri arasında

KİRAZ: İğdeli Mahallesinin Tamamı 09:00 – 16:00 saatleri arasında

KONAK: Huzur – Zeybek mahalleleri, Selimiye, Piri Reis, Gazi Caddeleri, Plevne, 2386, 2387, 2388, 2389, 2390, 2391, 2391, 2392, 2393, 2394, 2414, 2416, 2423, 2424, 2426, 2446 sokaklar ve çevresi 08:00 – 17:00 saatleri arasında

Halkapınar Mahallesi, Gaziler Caddesi, 1142, 1146, 1150, 1151, 1202, 1241/4, 1245 sokaklar ve çevresi 09:00 – 09:45 saatleri arasında

Güney Mahallesi, 1121, 1122, 1136/1, 1140, 1163, 1164, 1172, 1179, 1180, 1187, 1188 sokaklar ve çevresi 10:00 – 10:45 saatleri arasında

Güney Mahallesi, Zeytinlik Caddesi, 1115, 1119, 1123, 1125/1, 1148, 1152, 1153, 1159, 1190 sokaklar ve çevresi 11:00 – 11:45 saatleri arasında

Halkapınar Mahallesi, 1080, 1203, 1203/4, 1204/1 – 3 – 4 – 7 – 8 sokaklar ve çevresi 12:00 – 12:45 saatleri arasında

Halkapınar Mahallesi, 1203, 1203/1 – 2 – 4 sokaklar ve çevresi 14:00 – 14:45 saatleri arasında

Halkapınar Mahallesi, 1203/4 Sokak ve çevresi 15:00 – 15:45 saatleri arasında

Umurbey Mahallesi, 1004 Sokak ve çevresi 16:00 – 16:45 saatleri arasında

MENDERES: Altıntepe Mahallesi’nin bir bölümü 08:00 – 17:00 saatleri arasında

Gümüldür Orta Mahalle, Atatürk Bulvarı, Filiz Caddesi, 1158 Sokak ve çevresi 09:00 – 12:00 saatleri arasında

MENEMEN: Emiralem – Hava Pilot Yüzbaşı Murat Aydın Caddesi, Hasır, 2509 Sokak ve çevresi 08:30 – 17:00 saatleri arasında

6301, 6302, 6030 sokaklar ve çevresi 08:30 – 17:00 saatleri arasında

Şehit Aycan Aksoy Caddesi, Bahçe Sokak ve çevresi 09:30 – 10:30 saatleri arasında

Ertuğrul, Mithatpaşa Caddeleri ve çevresi 11:00 – 12:30 saatleri arasında

Atatürk Caddesi Bir Bölümü, Adnan Menderes Caddesi ve çevresi 13:00 – 14:30 saatleri arasında

ÖDEMİŞ: Kuvvetli ve 3 Eylül mahalleleri 09:00 – 10:00 saatleri arasında

Yeniceköy Mahallesi’nin bir bölümü 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Sekiköy Mahallesi Ova yöresi 10:00 – 15:00 saatleri arasında

TİRE: Atatürk Caddesi, Gümüşpala Caddesi ve çevresi 07:00 – 08:00 saatleri arasında

Turan Mahallesi, Taştepe yöresi çevresi 09:00 – 10:00 saatleri arasında

Seyrekli bölgesi grubu sulama trafoları ve özel sulama trafoları 09:00 – 16:00 saatleri arasında

Bir cevap yazın