15 Mart 2016 Salı: 18 ilçede elektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 15 Mart 2016 Salı günü İzmir’in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
 
Bayraklı: 7327, 7315/2, 7324/5, 7318, 7319, 7321, 7302, 7329, 7321/1, 7301 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

1594/2-5-6-7-8-9-10 sokaklar ve çevresi 09:00-10:00 saatleri arasında

Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı 09:00-13:00 saatleri arasında

1586/5-6-7-8-9-10- 2131/10-11-12-13 sokaklar ve çevresi 09:00-13:00 saatleri arasında

Bergama: Fatih Mahallesi, Kermes Sokak, Hanımeli Sokak çevresi 08:30-17:00 saatleri arasında

Beydağ: Menderes Mahallesi, İ. Karagül ve çevresi 09:30-17:00 saatleri arasında

Bornova: Kızılay Kan Bankası, Alija Izetbegovic Caddesi, 275/8, 275/9 sokaklar ve çevresi 09:00-10:00 saatleri arasında

Çamdibi-Y. Beyazit Caddesi, 5001, 5003, 5004, 5004/1, 5005, 5006, 5007, 5008, 5009, 5010, 5011, 5106, 5112, 5113, 5115, 5116, 5117, 5118, 5121, 5122, 5123, 5124, 5020, 5119 Sokak ve çevresi 09:00-12:00 saatleri arasında

Çamdibi- 5639/1, 5530, 5518, 5522, 5516, 5515, 5508, 5517, 5529, 5531, 5531/1, 5531/4, 5533, 5534 sokaklar ve çevresi 09:00-13:00 saatleri arasında

Çamdibi- 5501, 5502, 5502/1, 5503, 5504, 5507, 5508, 5510, 5511/1, 5513, 5514, 5515, 5516, 5517 sokaklar ve çevresi 09:00-13:00 saatleri arasında

251/2, 275/7-8 sokaklar ve çevresi 10:00-12:30 saatleri arasında

Karaca Oğlan Mahallesi, 372/10, 6201, 6202, 6203, 6204, 6205, 6206, 6207, 6208, 6209, 6209/3-4, 6188, 6189, 6210, 6211, 6212, 6213, 6214, 6215, 6216, 6217, 6218 sokaklar ve çevresi 13:00-16:00 saatleri arasında

Çeşme: Ulusoy Limanı, L-250, L-406 Çeşme Kent Sitesi ve Fener Burnu 00:00-07:00 saatleri arasında

Alaçatı Ilıca bölgesi 10:00-13:00 saatleri arasında

Dikili: Bademli Mahallesi, Kahveler çevresi 09:00-17:00 saatleri arasında

Foça: Yeni Foça şehir merkezinin tamamı 06:00-06:30 saatleri arasında

Gaziemir: Sarnıç- Fatih Mahallesi, Atatürk Caddesi, Çamlık Caddesi, 1142, 1142/1-2-3, 1143, 1143/1-2-3, 1144, 1145, 1146, 1147, 1147/1-2-3-4-5 sokaklar üzeri 08:00-10:00 saatleri arasında

Sarnıç- Fatih Mahallesi, Sanayi Caddesi, Çamlık Caddesi, 1180, 1180/1-2, 1181, 1143/1-2-, 3-4-5, 1144, 1145, 1146, 1147 sokaklar üzeri 10:00-12:00 saatleri arasında

Sarnıç- Fatih Mahallesi, Çamlık Caddesi,1142, 1180, 1181, 1182, 1188, 1142/5, 1143/3-4-5 sokaklar üzeri 12:00-14:00 saatleri arasında

Sarnıç- Fatih Mahallesi, Çamlık Caddesi, 1185, 1186, 1187, 1188, 1190, 1190/1-2-3 sokaklar üzeri 14:00-16:00 saatleri arasında

Güzelbahçe: Mustafa Dağdelen, Çamlı Köy Villaları, Sakinkent, Lale Andıç, Çamlı, Dört Mevsim,  Başak Evler, Örgen Gıda, Solakoğlu, Taş Kule Evleri, Akçansa Çimento, Çamlı Damızlık Hindi Üretim, Çamlı Besicilik, Selçuk Yaşar, Hedef Ziraat 09:00-17:00 saatleri arasında

Karabağlar: Peker Mahallesi, 5027, 5028, 5029, 5030, 5031, 5077, 5078, 5079, 5080, 5081, 5087, 5095, 5101, 5107 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Sevgi Mahallesi, 4640, 4651, 4652, 4655 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Sevgi Mahallesi, Dostluk Bulvarı, 4592, 4641, 4654, 4655, 4656 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Sevgi Mahallesi, 4637, 4639, 4651, 4652 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Karşıyaka: 6287-6295/1-6295/2-6295/3 sokaklar ve çevresi 09:00-14:00 saatleri arasında

Kemalpaşa: Armutlu, Vali Kazım Dirik, İnkilap Caddeleri, 296, 297, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 321, 322, 322/1, 324, 325 sokaklar ve çevresi 09:00-15:00 saatleri arasında

Kiraz: Çayağzı Mahallesi Köy Mezarlığı Altı 09:00-16:00 saatleri arasında

Konak: Zeytinlik Mahallesi, Gürçeşme Caddesi, 1136/2 sokaklar ve çevresi 08:00-11:00 saatleri arasında

Zeytinlik Mahallesi, Gürçeşme Caddesi, 2235 sokaklar ve çevresi 08:00-11:00 saatleri arasında

Güzelyalı Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi Sokak ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Güzelyalı Mahallesi, 19, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 34, 35 sokaklar ve çevresi 08:00-17:00 saatleri arasında

Narlıdere: Yıldız, Liman Reis, Başak, İğdeli, Türker, Ayvalık, Kiraz, Oğuz Atay, Mevlana, Yetkin sokaklar ve çevresi 09:00-17:00 saatleri arasında

Başak, Atilla İlhan, Öznur, Özyol, Dilek, Madalyon, Tolga, Karacaoğlan, Ahmet Rasim, Şehit Fethi Bey, Lozan, Akdoğan sokaklar ve çevresi 09:00-17:00 saatleri arasında

Ödemiş: Beydağ Yaylakent Sitesi bir bölümü 09:00-13:00 saatleri arasında

Ocaklı Mahallesinin bir bölümü 09:00-17:00 saatleri arasında

Tire: Turan Mahallesi, İbnimelek Mahallesi, Taştepe yöresi Bahçeler çevresi 09:00-16:00 saatleri arasında

Urla: Pınardere, Sakarya, 617, 617, 619, 621, 622 sokaklar ve çevresi 08:30-17:00 saatleri arasında

Bir cevap yazın