20 Kasım 2015 Cuma: Yirmiüç ilçede eektrik kesintisi

Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Kasım 2015 Cuma günü İzmir’in yirmiüç ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: Belediye Asfalt Tesisleri, Karakuzu, Uzunhasanlar, Çıtak Tr1, Tr2, Gerçek İnşaat, Petkim Baraj, Türk Telekom, Bertaş Bazaltaş 08:00 – 16:30 saatleri arasında

Aliağa: Yeni Mahalle 572 Sokak, BİM çevresi , Yeni Mahallesi Muhtarlık çevresi , Çaltıdere Mahallesi Tamamı, Mavi Köşe Mahallesi Tamamı, Aldur Mad. Delsan, Çoraklar, Yeni Kalabak, Eski Kalabak, Yukarı Hacı Ömerli, Kalabak Su Pompası, Yılmaz Mad. 09:00 – 10:30 saatleri arasında

Balçova: Sakarya Caddesi – Yıldırım Beyazıt – Cenk – Cengizhan – Tolga – Eruysal – Atilla – Leylak – Timurlenk – Çağatay sokaklar ve çevresi 09:00 – 16:00 saatleri arasında

Mehmet Efe – Tarkan – Kaan – Demirci Efe – Cihangir – Deniz – Hakan – Çağatay sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Ozan Sokak ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Bayraklı: 7302 – 7303 – 7311 – 7310 – 7309 – 7301/1 – 7313 – 7314 – 7315 – 7317 – 7318 – 7315/1 – 7316 – 7312 sokaklar ve çevresi 09:00 – 16:00 saatleri arasında

Bergama: Fırınlı Mahallesi Tamamında 08:30 – 18:00 saatleri arasında

Bergama: Maltepe Mahallesi Kayhan Caddesi çevresi 10:00 – 11:00 saatleri arasında

Maltepe Mahallesi Plevne Caddesi çevresi 11:00 – 12:00 saatleri arasında

Maltepe Mahallesi Martıi çevresi 13:00 – 14:00 saatleri arasında

Maltepe Mahallesi Cumartesi Pazarı çevresi 14:00 – 15:00 saatleri arasında

Maltepe Mahallesi 100. Yıl Okulu çevresi 15:00 – 16:00 saatleri arasında

Maltepe Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi çevresi 08:30 – 17:30 saatleri arasında

Çeşme: Sokak ve çevresi 09:00 – 10:00 saatleri arasında

Çeşme: Ilıca 5065 – 5123 – 5131 – 5133 – 5126 – 5129 Sokak ve çevresi 08:00 – 18:00 saatleri arasında

4012, 4010 ve çevresi 08:30 – 15:30 saatleri arasında

Dikili: Bademli Mahallesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Necmi Uslu, Kadir Özger, Hasan Sezer, Ömer Öner, Sadi Koyuncu, Cem Varlı, Mustafa Evren, Bayram Yavaş, Talat Tatar Sulama Grupları ve çevresi 08:30 – 11:30 saatleri arasında

Cumhuriyet Mahallesi, Bankacılar Sitesi ve Bahriye Üçok Caddesi ve çevresi 12:00 – 13:00 saatleri arasında

Foça:: Burunucu yöresinin Tamamı, K. K. K. Kampı ve Çevresi 09:00 – 12:00 saatleri arasında

Gaziemir: Beyaz Evler Mahallesi 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, sokaklar çevresi 08. 00 – 17. 00: Beyaz Evler Mahallesi 546, 547, 555, 555 / 1, 2, 3, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569 sokaklar çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Güzelbahçe: İnönü Caddesi – 2501 – 2297 – 2301 – 2279 – 2283 – 2364 sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

2016 – 2168 – 2137 sokaklar 09:00 – 17:00 saatleri arasında

İnönü Caddesi – 2277 – 2350 – 2348 – 2267 – 2265 – 2259 sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Mithatpaşa Caddesi – 96 – 94 – 90 – 88 – 23 – 84 – 78 – 76 – 70 – 68 – 80 – 86 sokaklar 09:00 – 10:00 saatleri arasında

Karabağlar: Ali Fuat Erden Mahallesi 3820 – 3864 – 9752 – 9753 – 9754 – 9755 – 9755/1 – 9760 sokaklar ve çevresi 08:00 – 17:00 saatleri arasında

Umut Mahallesi 3848 – 3850 – 3854 – 3855 – 3856 – 3860 sokaklar ve çevresi 08:30 – 17:00 saatleri arasında

Karşıyaka: Karşıyaka yöresi ve çevresi 09:00 – 12:00 saatleri arasında

Karşıyaka: 1830 – 1832 – 1833 sokaklar ve çevresi 10:00 – 11:00 saatleri arasında

Caher Dudayev Bul. – 6439 – 6440 – 6445 sokaklar ve çevresi 08:00 – 17:00 saatleri arasında

Kınık: Taştepe Mahallesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Kiraz: Suludere Mahallesi 09:00 – 16:00 saatleri arasında

Bahçearası Mahallesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Konak: Lı, Bademli, Bozcayaka, Mescitli, Pirinççi, Bıçakçı, Kemenler, Hacı Musa, Mahallesi Çatalarmut, Lokmankuyu, Erkekli yöresileri ve çevresi 09:00 – 17:30 saatleri arasında

Menemen: Alaiçi köyünün tamamı 08:30 – 15:00 saatleri arasında

Atatürk Caddesi’nin Koton Maazası ve çevresi 08:30 – 17:00 saatleri arasında

125 Sk 126 Sk. 124 sokaklar ve çevresi 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Narlıdere: Erdal İnönü Caddesi ve çevresi 09:00 – 16:00 saatleri arasında

Ödemiş: Derebaşı Mahallesi Bayraktepe yöresi ve Ova Mevkisi çevresi 09:00 – 17:30 saatleri arasında

Işıklı Mahallesi Çiniyeri Mahallesi ve Ova Mevkisi çevresi . 08:30 – 17:30 saatleri arasında

Hakimiyet Caddesı, Stat Caddesi, Mis Sokak ve çevresi 08:30 – 17:30 saatleri arasında

Kırtepe Mahallesi ve Gökçen İçmesuyu 08:30 – 17:30 saatleri arasında

Kırtepe Altı Ticari İşletmeler ve Kırtepe Ovası Tarımsal Sulama, Özel Trafolu Tesisler 08:30 – 16:30 saatleri arasında

İsmail Uysal Tarımsal Sulama Gurubu ve İzzet Hanay Tarımsal Sulama Gurubu

Ödemiş: Hürriyet Mahallesi Kavukçu yöresi Kısmen 09:00 – 17:00 saatleri arasında

Gölcük Mahallesi Örselli yöresi,

Urla: Yaka Mahallesi, Erdoğan Ker Caddesi, Şehit Kemal Sokak, Ilgaz, Pina, Sungur, Bademlik, Ezgi, Sarmaşık, Yakamoz, Mercan, Mine sokakları ve çevresi. 08:30 – 18:00 saatleri arasında

Zeytinler, Uzunkuyu Köyleri ve çevresi 02:00 – 06:00 saatleri arasında

Bir cevap yazın