Siyasi partiler, 01 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimi için milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) bildirdi. Seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Halkların Demokrasi Partisi adına yarışacak adaylar şunlar:
Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 1. Bölge Adayları
1 Binali Yıldırım
2 Mahmut Atilla Kaya
3 Hüseyin Kocabıyık
4 Necip Kalkan
5 Cemal Bekle
6 Ayşe Engür
7 Fevzi Bayram
8 Maksut Karaosman
9 Mehmet İlkbahar
10 Gürbüz Akbulut
11 Zerrin Kara
12 Ahmet Eroğlu
13 Enes Uzunlar
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir 2. Bölge Adayları
1 Fatma Seniha Nükhet
2 Mustafa İbrahim Turhan
3 Hamza Dağ
4 Kerem Ali Sürekli
5 Nesrin Ulema
6 Tansu Kaya
7 Bilal Kırkpınar
8 Ali Sedat Şenbaş
9 Meltem Ergin
10 Veysel Güldoğan
11 Emin Sefa Kayacan
12 Hale Yıldız
13 Cemal Bahçıvan
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 1. Bölge Adayları
1 Selin Sayek Böke
2 Musa Çam
3 Ahmet Tuncay Özkan
4 Tacettin Bayır
5 Özcan Purçu
6 Ali Yiğit
7 Murat Bakan
8 Muhsin Kurt
9 Ali Hıdır Uludağ
10 Ednan Arslan
11 Sevda Erdan Kılıç
12 Nilay Kökkılınç
13 Muzaffer Emir Cömert
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. Bölge Adayları
1 Zeynep Altıok
2 Kemal Kılıçdaroğlu
3 Zekeriya Temizel
4 Mustafa Ali Balbay
5 Aytun Çıray
6 Atila Sertel
7 Kamil Okyay Sındır
8 Ali Engin
9 Hüseyin Sezer
10 Ülkümen Rodoplu
11 Ali Kemal Elitaş
12 Sibel Parmaksız
13 Nurgül Uçar Aktuğ
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 1. Bölge Adayları
1 Oktay Vural
2 Senem Kılıç
3 Aslan Savaşan
4 Selahattin Şahin
5 Halit Dalgıç
6 Naci Düz
7 Fikri Atılbaz
8 Hüsnü Gürhan Seçkiner
9 Kutlay Önder
10 İsmail Kurt
11 Nimet Uygar
12 Suat Oğuz
13 İshak Gündüz
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge Adayları
1 Ahmet Kenan Tanrıkulu
2 Sueda Neslihan Çelik
3 Murat Koç
4 Yalçın Koçyiğit
5 Hatice Bölük
6 Ahmet Fatih Okuroğlu
7 Recep Akan
8 Taşkın Işık
9 İsmail Balkan
10 Rahime Dönmez
11 Serdar Mersin
12 Suavi Tuncay
13 Mustafa Çintaş
Halkların Demokrasi Partisi İzmir 1. Bölge Adayları
1 Ertuğrul Kürkçü
2 Mülkiye Birtane
3 Musa Altan
4 Semra Uzunok
5 Bayram Ercan
6 Derya Öz
7 Ömer Balkaş
8 Latife Canan Kaplan
9 Ahmet Önerge
10 Ayşe Erkek
11 Hanife Budak
12 Nevzat Alkan
13 Nihat Yıldırım
Halkların Demokrasi Partisi İzmir 2. Bölge Adayları
1 Müslüm Doğan
2 Gülistan Kılıç Koçyiğit
3 Süleyman Gündüz
4 Eylem Yıldız
5 İbrahim Akın
6 Nazlı Masatçı
7 Cemal Bıçak
8 Hüseyin Az
9 Hediye Tekin
10 İmdat Ataş
11 Ülkü Yalçınkaya
12 Ayşe Özen
13 Hamdi Öztürk