Kocaoğlu ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, projeler ve yatırımlar konusunda bilgi alışverişinde bulunmak üzere ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Eşgüdüm toplantısı öncesinde gazetecilere gündemdeki konular hakkında bilgi veren Kocaoğlu, “11 aydır birlikte çalışıyoruz. İstekleri dinlemek, sorunlarımızı tartışmak ve birlikte karar vermek için yeniden bir araya geldik” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, eşgüdüm toplantısında yeni tip imar yönetmeliğine göre kat yükseklikleri, 25 Mart’ta açılışı yapılacak Fuar İzmir, ilçelerdeki çok amaçlı salonların daha verimli kullanımı, tarım kooperatifleriyle ilişkiler, Yarımada Stratejik Planı ve Gediz- Bakırçay kalkınma çalışmaları ele alındı. Toplantıda ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yeni bağlanan ilçelerdeki örgütlenme ve çalışmaları ve bölge şantiyeleri ile yeni ilçelerde toplu ulaşım konuları masaya yatırıldı.

Kimler katıldı?

Toplantıya, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in katıldı.
36 kez okundu.

Bir cevap yazın