Gazeteci Füsun Çağlar “Unutulmayan Başkanlar”ı yazdı

Gazeteci Füsun Karasinir Çağlar, ilk kitabını yayınladı. Egeli Sabah Editörü Çağlar’ın İzmir iş dünyasının önemli isimleriyle yaptığı röportajlar, Ekonomi Muhabirleri Derneği’nin ve gazeteci arkadaşlarının desteğiyle kitap haline getirildi. “İzmir İş Dünyasının Unutulmayan Başkanları” adlı kitabın tanıtımı 27 Ağustos2014 Çarşamba günü Kültürpark’ta İzmir Sanat’ta yapılacak. Etkinlik saat 19.00’da başlayacak.

Gazeteci Füsun Karasinir Çağlar, İzmir iş dünyasının duayen isimleriyle yaptığı röportajların kitap haline getirilmesinde kendisine destek veren Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi üyeleri ve gazeteci arkadaşlarına teşekkür etti. Çağlar, duayen işadamları ile yaptığı röportajlar ile İzmir ekonomisinin ve sanayisinin temsilcilerinin deneyimlerini geleceğe aktarmayı amaçladığını vurguladı. Çağlar, bu deneyimlerin İzmir ekonomisinin daha ileri noktalara gitmesine vesile olacağını söyledi.

Çağlar’ın ‘İzmir İş Dünyasının Unutulmayan Başkanları’ kitabında İzmir iş dünyasının önemli isimleri Enis Özsaruhan, Hasan Denizkurdu, Kemal Çolakoğlu, Oğuz Tatış, Şadi Katırcıoğlu, Salih Esen, Samim Sivri, Selim Yaşar, Şinasi Ertan, Tufan Ünal ve Uğur Yüce ile gerçekleştirdiği söyleşiler yer alıyor. Röportajlar daha önce Ege Bölgesi Sanayi Odası Aytaç Sefiloğlu Gazetecilik Yarışması’nda Röportaj dalında birincilik ödülü kazanmıştı.
24 kez okundu.

Bir cevap yazın