Yeni modeller vitrinlerden önce Ayakkabı-Kış Fuarı’nda

Ayakkabı sektörüne tanıtım ve iş bağlantısı kurma olanağı sunan Ayakkabı Kış 2014 – 36’ncı İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 12-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Kültürpark’ta açılıyor.Gelecek sezona ilişkin ayakkabıların vitrinlere çıkmadan önce fuarda tüketiciyle buluşacağı fuara bu yıl 104 firma katılımı kesinleşti.Fuara İzmir’in yanısıra Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul, Konya, Trabzon ve İtalya’dan katılımcılar gelecek.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş.(İZFAŞ) Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs; Ayakkabı Fuarı’nı sadece İzmir’in, Ege’nin değil tüm Anadolu’nun temsilcisi yapmak ve bir Türkiye fuarı haline getirmek istediklerini söyledi. Örs,uzun yıllardır düzenlenen Ayakkabı Fuarı’nın İzmir’in üretim dokusuyla buluşan bir fuar olduğuna dikkat çekti. “Yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonların arasında yer alan Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı da Türk ayakkabısının tanıtımına önemli katkı koymaktadır.Fuarımızın, sektörün beklentilerini karşılaması ve yeni iş bağlantılarının önünü açması en büyük hedeflerimizdendir” dedi.

Dört gün süreyle gezilebilecek fuarda 2014 Sonbahar-2015 Kış sezonunun ürünleri sergilenecek. Ayakkabı Kış Fuarı’nda, erkek-kadın, çocuk ve spor ayakkabı, bot modelleri, çizme üreticileri ile çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları yer alacak.

İZFAŞ’ın, yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez düzenlediği ve ayakkabı sektörünü biraraya getiren fuarlar İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD), Ankara Ayakkabıcılar Odası ve sektör temsilcilerinin destekleri ile düzenleniyor.

Bir cevap yazın