Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı INELEX 2014 açılıyor

Asansörlere ilişkin en yeni ürün, teknoloji ve uygulamaların sergileneceği INELEX 2014  “9. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı”, 23 Mayıs 2014 Cuma günü Kültürpak’taki fuar alanında, 1A-1B ve 2 nolu salonlarda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Efor Fuarcılık tarafından iki yılda bir düzenlenen fuarda bu yıl 136 katılımcı yeralıyor. 23-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında izlenebilecek olan fuara Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası ve Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı destek veriyor.

Sektördeki yeniliklerin sergileneceği, panel ve konferansların da düzenleneceği fuarda, tahrik sistemleri, dişlili makineler, dişlisiz makineler, asansör motorları, hidrolik güç üniteleri ve pistonlar, hidrolik asansör bileşenleri, hız regülatörleri ,saptırma makaraları, tamponlar, kumanda ve sinyalizasyon sistemleri, güç tabloları ve ana şalter, asansör kumanda tabloları, inverter ve enkoderler, röle, kontaktör ve aksesuarları, kuyu bilgi sistemleri, kuyu aydınlatması, güç kesintisinde kata getirme sistemi, kabin kasetleri ve kat kasetleri, kablolar ve bükülgen kablolar, boy fotoseller ve ışın perdeleri, aşırı yük ölçme sistemleri, revizyon kutuları, alarm ve iletişim sistemleri, yolcu ve yük kabinleri, hastane asansör kabinleri, yüksek hız asansör kabinleri, panoramik kabinler, araç asansör kabinleri, kapılar, kat kapı mekanizmaları, kat kapı panel ve kasaları, kat kapı kilitleri, kat kapı amortisörleri ve lirpompları, kabin kapı mekanizmaları, kabin kapı panelleri, ray ve aksesuarları, kabin ve karşı ağırlık karkasları, güvenlik tertibatları, patenler, ses izolasyon ve, titreşim kesici lastikler, karşı ağırlık karkasları ve blokları, askı halatları ve dengeleme aksesuarları, halatlar ve aksesuarları ve dekorasyon malzemeleri sergileniyor. .

Günümüzde asansör ihtiyacında ciddi bir artış yaşandığına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, “Sektör paydaşlarının doğru yatırım yapabilmeleri açısından mutlaka INELEX 2014 fuarındaki son trendleri yakından incelemeleri gerekiyor” dedi.

Bir cevap yazın