Evka-3 Pazaryeri törenle hizmete açıldı

Bornova Belediyesi’nce yaptırılan Evka-3 Pazaryeri törenle hizmete açıldı. Pazaryerinin açılış kurdelesini Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ve Evka-3 Mahallesi Muhtarı Fatma Gülay Işın, vatandaşlarla birlikte kesti.

2 bin 268 metrekare alan üzerine kurulan, 164 tezgahla hizmet verilen Evka-3 Pazaryeri, 1 milyon 32 bin liraya mal oldu. Pazaryeri inşaatını planlandığı gibi kısa sürede tamamladıklarını belirten Prof. Dr. Sındır, hem esnafın hem de Evka-3 Mahallesi sakinlerinin daha modern koşullarda alışveriş imkanına kavuştuğunu söyledi.

Göreve geldiğiklerinde sokak arasında pazaryeri bırakmayacaklarını söylediklerini anımsatan Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, “Bu sloganı sözde bırakmadık ve ihtiyaç duyulan mahallelerimizde yatırımlarımzı başlatıp ardı ardına tamamladık” dedi. Prof. Dr. Sındır, “Pazaryerleri inşaatlarını vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine başlatmıştık, şimdi insanımızın ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretip tamamlamanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Beş yıllık görev süresi içinde insanların doğrudan yararlanabileceği pek çok projeyi tamamladıklarını anlatan Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, “Fiziki projelerimizin yanında sosyal projelerimizle de insanımızın yanında olduk” dedi. Evka-3 Mahallesi Muhtarı Fatma Gülay Işın da mahalelerine yapılan pazaryeri ve yeşil alan gibi hizmetler nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’a teşekkür etti.
30 kez okundu.

Bir cevap yazın