“AKP’nin Ak’ı”

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel, sanayicinin sorunlarını dinlemek amacıyla Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ni (İAOSB) ziyaret etti. İAOSB yönetiminde yer alan Mesut Kürüm, beyaz bluz ve beyaz ceket giyen Göksel’e tebessüm ederek, “Siz Ak Parti’nin aklarındansınız herhalde” dedi. Kürüm’ün sözlerine alınan Göksel, asık bir yüzle “Hepimiz akız, sadece ben bunu bugün kıyafetime de yansıttım” dedi.

Şeboy’un eller havada

Buca Belediye Başkanı Cemil Şeboy, turizmin başkenti Çeşme’de stres atıyor. Paşalimanı’ndaki Fontana Beach Club’da gün boyu denize girip, güneşlenen Şeboy, gece de “Eller havaya” diyerek, Serdar Ortaç ve Demet Akalın’a tempo tuttu.

Özer’e tepki artıyor

CHP’nin Bornova sancısı artıyor. Son olarak partiye daire alamayan ilçe başkanlarına “Partide oturarak daire alınmaz, çalışmak lazım” çıkışıyla şimşekleri yine üzerinde toplayan Bornova İlçe Başkanı Kerim Özer’e kendi yönetiminden de tepkilerin arttığı öne sürüldü. Özer, geçen hafta Narlıdere’de düzenlediği pikniğe kimse gelmeyince, babasının rahatsız olduğunu söyleyip, organizasyonu iptal ettiğini açıklamak zorunda kaldı.

Ayhan gardırobu yeniledi

CHP İzmir İl Başkanı Selçuk Ayhan, kravatsız gömlekle yaptığı ilçe ziyaretlerinde sıradan ağırlanmaktan yakındı. Bunun üzerine gidip Sarar’dan beş takım elbise aldı. Lacivert takımının içine giydiği pembe gömlek ve kravatla ilk Tire ilçe örgütünü ziyaret eden Ayhan, şıklığının itibarını gördü. Partililer sıraya girerek, il başkanıyla tokalaştı hatta Ayhan’ın çıkardığı ceketini asmak için birbirleriyle yarıştı. Ayhan’ın değişen imajını CHP Genel Başkanı Deniz Baykal da fark etti. Baykal, Sisam dönüşü İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda kendisini uğurlamaya gelen Ayhan’a, “Ne kadar şıksın” dedi. Ayhan da “Sizin spor olduğunuzu bilseydin, öyle giyinirdim, efendim” deyince Baykal’dan “Sen İzmir’in il başkanısın, böyle giyinmen gerek” yanıtını aldı.


50 bin kişilik miting istedi

DYP İzmir İl Başkanı Turhan Arınç’ın muhalif Konak İlçe Başkanı Serdar Yılmaz, Genel Merkez’e giderek DYP lideri Mehmet Ağar ile yarım saat görüştü. Ağar Yılmaz’a “AKP artık bitti, DYP İzmir’de tarihinde görmediği milletvekilini çıkaracak. ‘İzmir CHP’lidir’ imajını da yıkın. İzmir demokrattır. Eylül’de İzmir’e mitinge geleceğim, 50 bin kişiye seslenmek istiyorum. Ona göre çalışın” dedi.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments