Yazdır Arkadaşına gönder
18 Ocak 2018 Perşembe: 16 ilçede elektrik kesintisi
18 Ocak 2018 Perşembe: 16 ilçede elektrik kesintisiGDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 18 Ocak 2018 Perşembe günü İzmir'in 16 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Balçova: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Halit Ziya, Kel Mehmer, Fatih Sultan, Kazım Orbay, Gaziler, Metin Altınok, Enver Paşa sokaklar ve çevresi

09:00 - 12:00 saatleri arasında Sakarya, Ata Cadddeleri, Enver Paşa, Malkoçosman, Kavaklıdere sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Çağatay, Merve, Kaan, Mutlu, Mert, Türkeli, Gülıstan, Leylak, Yiğit, İrim sokaklar ve çevresi

Bayındır: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çamlıbel Mahallesi tamamında ve enerji alan özel trafolarda

09:00 - 16:00 saatleri arasında Fatih Mahallesi, Yanıkkavak yöresi Tm1, 5/12 tamamında ve enerji alan özel trafolarda

Bayraklı: 09:00 - 13:00 saatleri arasında 286 Sokak

Bergama: 09:00 - 10:00 saatleri arasında Yavuz Sultan Selim, Barboros caddeleri Bir Kısmı

10:30 - 13:00 saatleri arasında Genç Osman Caddesi, Orhan Bey, Doğan Bey, Alemdar, Tevfik Bey sokakların bir bölümü, Kumluca yöresi

11:00 - 16:00 saatleri arasında Ahmet Sapmaz, Alacalar Köyü Trali Kaymak ve Ark., Çamköy, Çavuşali Mahallesi, İbrahim Öner, İlhan, Mehmet Öner, Murat Kaya ve Arkd, Mustafa Şirin, Emine Şirin, Narlıca Köyü, Nezihe Esenoğlu Özel Tr, Orpir Orman Ürünleri, Ovacık Köyü Tr, Özdoğu İnşaat, Pınarköy 2, Sabahaddin Karhan, Sadettin Keskin ve Arkd, Sağancı Sulama Tr, 3, Süleymanlı Arıtma Tesisi Özel Tr, Süleymanlı İçme Suyu, Süleymanlı Köyü Tr, Şenbay Petrol, Tepeköy Tarımsal Sulama, Tepeköy Tr, 1, 2, Tunkaş, Tümay Öner Özel Tr, Yunus Sakinkoç Özel Tr, Zırhhlı Çiftlik Özel Tr, 2, Zırhlı Çiftlik Özel Tr, 1, Dsi Özel Tr, Hasan Kurşun, M.Emin Uslu, Nihat Palas Özel Tr, Pınarköy 1, Sağancı İçme Suyu, Sağancı Köyü, Sağancı Sulama Tr, 2, Tevfik Şahinkoç

Bornova: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Altındağ Mahallesi, 5705, 5707, 5708, 5706, 5708, 5703, 5711/15, 5711/13 sokaklar ve çevresi

09:00 - 13:00 saatleri arasında Fevzi Paşa Caddesi, 4687, 4689, 4691, 4704, 4708, 4713 sokaklar ve çevresi

09:00 - 10:00 saatleri arasında 4460, 4457, 4478, 4544/1, 4150, 4156, 4097, 4077, 4076 sokaklar ve çevresi

09:00 - 18:00 saatleri arasında Hüseyin Soydan, Kuzuoğlu Restaurant, Çamiçi Köyü, Necmettin Uzun, Emin Turgaylı Besi Çiftliği, Kayadibi Köyü, Kalyon İnşaat

Buca: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Osman Serden Geçti Caddesi'nin bir bölümü, 677/12, 677/11, 677/13, 672/14, 672/13, 689/13, 672/37, 672/21, 672/20, 677/21 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 649/7, 649/6, 649/9, 691, 691/3 Sokaklar, Aydınhatboyu Caddesi'nin bir bölümü ve çevresi

Çeşme: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Hulusi Özten Caddesi, 42, 21, 18, 20 Sokaklar, Çiftlik Mahallesi

Çiğli: 09:00 - 15:00 saatleri arasında 6762, 6762/2, 6799/1, 6802 sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında 6762, 6794/1, 6794, 6794/4, 6845, 6808, 6851 sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında Anılkent, Eğitimciler Siteleri, 6809, 6794/1, 6794, 6794/2 sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında 6762/1, 6845, 6762/1, 6872/2, 6872/3, 6872/4, 6872/5, 6808/1, 6808/2, 6808/3, 6808/4 sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında 6860, 6800 sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında 6808, 6800, 6850, 6762 sokaklar ve çevresi

09:00 - 12:00 saatleri arasında 8764, 8764/1, 8764/2 sokaklar ve çevresi

Gaziemir: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Sırrı Atalay Caddesi, 219, 220, 4207, 4208, 4209, 4210, 4210/1, 4294, 5147, 5148 sokaklar ve çevresi

Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Sırrı Atalay Caddesi, 5091, 4209, 4210 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759/1, 2, 3, 5, 5760, 5760/5, 6, 8, 5761, 5774 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759, 5759/2, 3, 5, 5760, 5760/1, 2, 6, 7, 5761, 5762, 5774 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 5656, 5657, 5661, 5667, 5671, 5672, 5673, 5674, 5678, 5757, 5757/4, 5764, 5769, 5780, 5782, 5787, 5788/1, 2, 3, 5 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 9125/3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 14, 21, 22, 26, 9169/1, 9171, 9306/2, 9309 sokaklar ve çevresi

Karaburun: 09:00 - 09:30 saatleri arasında Sieste Sitesi, Aslanburnu Caddesi, Burgaz Caddesinin Bir Kısmı, Ekinece, 101, 102, 103, 104, 105 Sokaklar, Askeriye ve çevresi

10:00 - 10:30 saatleri arasında Burgaz Arkası, Club Asya Otel Civarı, Fener, İncirlikoy, Piri Reis Sokaklar, Reyhan Otel ve çevresi

Kemalpaşa: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Küplüce yöresi, Hasan Özer Cami çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Muammer Or, Çambel Köyü İçme Suyu, Akalan Köyü İçme Suyu, Aziz Ekinci

09:00 - 09:15 saatleri arasında Aşağı Yenmiş Köyü Tr1, Protaş İnşaat, Talat Kutlukaya, Kamil Dedeoğlu, Aşağı Yenmiş Köyü Tr2, Tariş Üzüm, Ekol Lojistik, Safa Tarım, Çesan Alüminyum, Termonem Soğutma, Deniz Yem, Rüjdi Yılmaz, Tetik Konut, Mustafa Kahya, Kırkpınarlar Süt, Sema Sarsar, Terbay İnşaat, Özler A.Ş., Nezir Gümüş, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Sütçüler Tr1, 2, 3, Veli Bıçak, Yeni Sütçüler Köyü Tr1, İzsu Özel Tr, Yaşar Taşkın, Beşpınarlar Köyü Tr1, Halil Taştekin ve Ark, Nuri Durmuş, Şakir Bahtiyar, Türer Tarım, Ramazan Savran, Turkcell İletişim, İbrahim Balta, Done Konserve, Şen İhracat, Mustafa Dalaman, Medi Kök, Medi Kabin, Ecem Kalori Gıda Tr, Elmas Grup, Akalan Köyü Tr1, Tr2, Tr3, Tarsan Tarım, Abalıoğlu Yem Soya, Urmak Ambalaj Özel Bina, Star Grup, Şekim Kızılcan, Küçükbay Yağ, Sebahattin Beşer, Albert Hemsi, Sulsan, Sedat Sönmezışık, Eres Et, Kadir Demiroğlu, Hasan Kars, Ali Taşkın, Cavit Gülel, Özsoy Tarım, Ceran Nakliyat, Banvit Aş., Yeşilova Nebati Yağ, Borusan, Akalan Köyü İçme Suyu Tr, Kayhan Özengiller, Metin Yenipazarlı, Sebahattin Özaydın, İsmail Irmak, Melih Kırkpınar, Durmuş Çardaklı, Hatip Kırkpınar, Muammer Or, Çambel Köyü İçme Suyu, Akalan Köyü İçme Suyu, Aziz Ekinci, Tp Elektrik, Çambel Köyü İçme Suyu 2 Tr, Aşkar Sac Metal, İbrahim Umut Keskin, Ethem Gürbüz, Abdullah Algan, Mehmet Çınar, Ayşe Nur Arıcan, Recep Ünlü, İkon Ambalaj, Ali Adalı, Doğalsen Gıda, Turkcell Tr 2, Türk Telekomunikasyon, Hüsnü Kalyon, İsmet Aras, Çambel Kök, Hüseyin Akkoç, Naylan Çizmecioğlu, Yeni Mağazacılık, C.M Canmar, Yıldırım Atıl

16:45 - 17:00 saatleri arasında Aşağı Yenmiş Köyü Tr1, Protaş İnşaat, Talat Kutlukaya, Kamil Dedeoğlu, Aşağı Yenmiş Köyü Tr2, Tariş Üzüm, Ekol Lojistik, Safa Tarım, Çesan Alüminyum, Termonem Soğutma, Deniz Yem, Rüjdi Yılmaz, Tetik Konut, Mustafa Kahya, Kırkpınarlar Süt, Sema Sarsar, Terbay İnşaat, Özler A.Ş., Nezir Gümüş, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Sütçüler Tr1, 2, 3, Veli Bıçak, Yeni Sütçüler Köyü Tr1, İzsu Özel Tr, Yaşar Taşkın, Beşpınarlar Köyü Tr1, Halil Taştekin ve Ark, Nuri Durmuş, Şakir Bahtiyar, Türer Tarım, Ramazan Savran, Turkcell İletişim, İbrahim Balta, Done Konserve, Şen İhracat, Mustafa Dalaman, Medi Kök, Medi Kabin, Ecem Kalori Gıda Tr, Elmas Grup, Akalan Köyü Tr1, Tr2, Tr3, Tarsan Tarım, Abalıoğlu Yem Soya, Urmak Ambalaj Özel Bina, Star Grup, Şekim Kızılcan, Küçükbay Yağ, Sebahattin Beşer, Albert Hemsi, Sulsan, Sedat Sönmezışık, Eres Et, Kadir Demiroğlu, Hasan Kars, Ali Taşkın, Cavit Gülel, Özsoy Tarım, Ceran Nakliyat, Banvit Aş., Yeşilova Nebati Yağ, Borusan, Akalan Köyü İçme Suyu Tr, Kayhan Özengiller, Metin Yenipazarlı, Sebahattin Özaydın, İsmail Irmak, Melih Kırkpınar, Durmuş Çardaklı, Hatip Kırkpınar, Muammer Or, Çambel Köyü İçme Suyu, Akalan Köyü İçme Suyu, Aziz Ekinci, Tp Elektrik, Çambel Köyü İçme Suyu 2 Tr, Aşkar Sac Metal, İbrahim Umut Keskin, Ethem Gürbüz, Abdullah Algan, Mehmet Çınar, Ayşe Nur Arıcan, Recep Ünlü, İkon Ambalaj, Ali Adalı, Doğalsen Gıda, Turkcell Tr 2, Türk Telekomunikasyon, Hüsnü Kalyon, İsmet Aras, Çambel Kök, Hüseyin Akkoç, Naylan Çizmecioğlu, Yeni Mağazacılık, C.M Canmar, Yıldırım Atıl

Konak: 08:00 - 18:00 saatleri arasında Hilal, Halkapınar, Çınarlı, Mersinli, Oğuzlar, Yenişehir mahalleleri, 1202, 1205, 1212, 1213, 1215, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1241/1, 1241/5, 1241/6, 1242, 1243 sokaklar ve çevresi

Ödemiş: 10:00 - 16:00 saatleri arasında Karakova Mahallesi

10:00 - 16:00 saatleri arasında Şirinköy Mahallesi

10:00 - 16:00 saatleri arasında Çayır Mahallesi

10:00 - 13:00 saatleri arasında Orhangazi Mahallesindeki Ges Santralleri

10:00 - 16:00 saatleri arasında Artıcak, Çobanlar mahalleleri, Subatan Yaylası

Selçuk: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çamlık Mahallesi Kuşadası Yolu, İstasyon ve Mezarlık yöresi çevresi

Torbalı: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Sadık İleri Bulvarı, 3018, 3019, 3075, 3030, 3075, 3078, 3002, 3067, 3057, 3055, 3024 3034, 3076, 3078, 3115, 3099, 3097, Ziya İnceoğlu Caddesi ve çevresi

Tarih: 17/1/2018
2436 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri