Yazdır Arkadaşına gönder
02 Nisan 2016 Cumartesi: 15 ilçede elektrik kesintisi
 02 Nisan 2016 Cumartesi: 15 ilçede elektrik kesintisiGediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 02 Nisan 2016 Cumartesi günü İzmir’in 15 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:


BAYINDIR: Yeni Kurudere, Kamberler mahallelerinin tamamı ve çevresindeki özel trafolar 08:30 - 17:00 saatleri arasında

Fatih Mahallesi, Hacı Apti yöresi, Taşköprü Tamamı 10:00 - 15:00 saatleri arasında

BAYRAKLI: İbrahim Galip Caddesi, 592, 592/12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 sokaklar ve çevresi 09:00 - 13:00 saatleri arasında

BERGAMA: Küçükaya Mahallesi, Bahçelievler Bayatlı sitesinin bir bölümü, Otogar ve çevresindeki İşletmeler 08:30 - 09:30 saatleri arasında

Zafer Mahallesi Kazımpaşa Sokak çevresi 08:30 - 13:30 saatleri arasında

Fatih Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Gazi, Dumlupınar, Tuna, Otlukbeli, Dübek, Pınar, Füzuli Caddeleri, Emek, Erdem, Pazar, Erciyes, 27., Çetin Emeç, Evrim, Hanımeli, Manolya, 40. sokaklar ile Kanlıazmak yöresi çevresi 09:30 - 10:30 saatleri arasında

Fatih Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Sardunya, Begonya sokaklar ile Gazi Osmanpaşa Mahallesi, Uğur Mumucu Caddesi, 3. Sokak, 4. Sokak ve çevresi 11:00 - 12:00 saatleri arasında

BORNOVA: Hasan Bağra Caddesi, 610, 611, 613, 616, 616/1 - 2 - 3 sokaklar ve çevresi 09:00 - 14:00 saatleri arasında

Mevlana Mahallesi, 1700, 1704, 1704/1, 1707, 1707/3 - 5, 1710/1, 1711, 1711/9, 1712, 1712/2 - 3, 1732 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında

ÇİĞLİ: Kaklıç Mahallesi, 10307, 10308, 10309, 10310, 10309/1 sokaklar ve çevresi 09:00 - 15:00 saatleri arasında

Çiğli 2. Ana Jet Üssü ile Hava Üssü Lojmanları 01:00 - 06:00 saatleri arasında

KARABAĞLAR: Sarıyer Mahallesi, 5682, 5682/5, 5683, 5683/2 - 3 - 4, 5690, 5714 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında

KARABURUN: Turkcell, Hava Radar, Deniz Radar, Trt, Devlet Hava Meydanları 09:00 - 16:00 saatleri arasında

KEMALPAŞA: Ayşe Kesmeci, Memiş Kirli, Mehmet Türk, Halil Dedeoğlu, Yaşar Çetin, Remzi Gecekuşu, ve li Koyuncu, Ali Çağatay, Şenay Kesen Kaş, Kartal Lojistik, Murat Demirdelen, Aptuül Kaffur Yıldırım, İzsu, İzsu Arıtma, Yılkap Orman Ürünleri, Ramazan Işık, Fahri Akyüz, Alaaddin Güzel, İzzet Bektaş, Nusret Kaplan, Yakın Palet, Salih Kılavuz, Körfez Gıda, Mahmut Yıldızdağ, Özdeşkent, Davut Karavar, İsmail Has, Yahya Yazar, Hakkı Özdemir, ve fa Sevim, Musa Karabacak, Dursun Demirkaya, Süleyman Bayman, Vahdi Albay, Kemal Özbaş, Ali Çok, Eşref Atmaca, ve zir Yıldız, Hasan Cirit, Emin İşçi, H. İbrahim Özışık, Teoman Avcıoğlu sulama trafoları ile özel trafolu aboneler 07:00 - 08:00 ve 12:00 - 13:00 saatleri arasında

Kirazlı, Meseretçi Oğlu Caddeleri, 157, 170, 189, 190, 191, 193 sokaklar ve çevresi 09:00 - 15:00 saatleri arasında

Güvenkisan, Narita, Batu Eritenel Depoları özel trafolu aboneler ve çevresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında

MENDERES: Altıntepe Mahallesi 08:00 - 17:00 saatleri arasında

MENEMEN: Menemen Esat Paşa, Kasımpaşa, İsmet İnönü, Uğur Mumcu, Kazım Paşa, Mermerli, Tülbentli, Zafer, Gaybi, Camikebir Mahalleleri, Ulukent 29 Ekim, 30 Ağutos, 9 Eylül, İstiklal, Koyundere Ulus, K. Atatürk, Gazi, Asarlık Yeşilpınar, İncirlipınar, Irmak, Gölcük, Zeytinlik, Emiralemin Tamamı, Göktepe, Ayvacık, Bağcılar, Alaniçi, Çaltı, Süleymanlı, Görece, Telekler, Bozalan, Hasanlar, Haykıran, Belen, Doğa, Yanık, Çukurköy, Yahşelli köylerinin tamamı ile bu bölgelerdeki özel trafolu aboneler 01:00 - 06:00 saatleri arasında

Hava Pilot Murat Aydın Caddesi, Hasır, 2506, 2507, 2508 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında

Atatürk, Abdi İpekçi, 1., 2 . Abdi İpekçi Geçidi sokaklar ve çevresi 10:00 - 12:00 saatleri arasında

ÖDEMİŞ: Konaklı Mahallesi, Lokmankuyu yöresinin bir bölümü 09:00 - 17:00 saatleri arasında

SEFERİHİSAR: Tepecik Mahallesi, Akarca Caddesi, Ödemiş Öğretmen Evleri, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında;
SELÇUK: Atatürk Mahallesi Bir Bölümü, Müze, İsabey Camii, Anton Kalinger Caddesi, Yedi Uyuyanlar yöresi, Efes Alt Kapı, Kuşadası Yolu Üzeri, Spor Salonu çevresi 08:30 - 13:00 saatleri arasında

TİRE: Hisarlık, Çukurköy, Topalak, Ortaköy, Musalar, Yemişler, Armutlu, Akmescit, Başköy Mahalleleri ile Ateş Ticaret, Çayırlı Karşı Mahalle, Turan Mahallesi, İbnimelek Mahallesi, Ketpat Kuyusu, Sinekli Kuyu yöresi çevresi tarımsal sulama ve özel trafolu aboneler 08:30 - 16:00 saatleri arasında

Kirelli Mahallesi 09:00 - 13:00 saatleri arasında

TORBALI: Bozköy, Saipler, Çakırbeyli köyleri ve çevresi 08:00 - 13:00 saatleri arasında

Dağkızılca, Çapak, Karakızlar köyleri ve çevresi 13:00 - 16:30 saatleri arasında

Tarih: 31/3/2016
608 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.